דהרמה מקוונת בעברית

הקורונה הביאה לחיינו אתגרים רבים, אבל יש להודות שגם הזדמנויות:

שלל לימודי דהרמה מקוונים ומרתקים מכל רחבי העולם מקרבים את הבודהיזם ואת מורינו אלינו והופכים את כולנו לקהילה גלובלית בעלת גוונים רבים ומאחדים.

יחד עם זאת, מרבית השיעורים מטבע הדברים מועברים באנגלית ורבים מאיתנו – דוברי העברית – היו שמחים למצוא גם לימודים מקוונים בעברית.

למענכן/ם רכזנו כאן את הפעילויות שלנו בעברית, ואנו בטוחים שתמצאו בהן עניין רב:

ימי ראשון, שעה 19:00 – קבוצת דיון לחזרה על הנלמד בקורס "כניסה לדרך האמצע" – אנא ראו כאן.

ימי שלישי, שעה 20:00 – טארה הירוקה: תרגול משותף  – אנא ראו כאן.

ימי חמישי, שעה 20:00 – "הסנגהה שלנו": בה נשתף ונחלוק כולנו בהתמודדויות היומיום המאוחדות עם התרגול הבודהיסטי – אנא ראו כאן.

ימי שישי, שעה 14:00 – "צעדים במסע אל ההארה השלמה" עם הנזיר קארצון (יקי פלט): כיצד נתרגל את הצעדים המעשיים של הדרך המדורגת להארה – אנא ראו כאן.

מידי בוקר בימים א'-ו', שעה 07:00 – "מתחילים את היום במדיטציה": ישיבת מדיטציה מונחית בת כשעה – אנא ראו כאן.

  • תוכלו להצטרף לכל אחת מהפעילויות בכל זמן שתרצו, הגם שחלקן מבוססות על שיעורים קודמים. ניתן לצפות בשיעורים אלה וברבים אחרים בערוץ היוטיוב שלנו.

אנחנו מאחלים לכולנו בריאות מלאה, תרגול פורה ו-נתראה בקרוב…

ברוח המסורת הבודהיסטית, המורה ואף הצוות המארגן פועלים בהתנדבות מלאה ואינם מקבלים כל שכר. גם ההשתתפות במפגשים אלה הינה על בסיס תרומה (דאנה) וללא ציון סכום מוגדר, כדי לאפשר לכל הרוצים להשתתף לעשות זאת בשמחה – ולתרום כפי יכולתם ומתוך רצון ונדיבות הלב. תרומותיכם, אותן ניתן לעשות בכל עת הן לפני השיעור והן לאחריו, מיועדות לכיסוי ההוצאות הארגוניות ולמתן דאנה כהוקרת תודה למורה.

עוד על דאנה בימי קורונה ונדיבות הלב – תוכלו לקרוא כאן.

תרמו עכשיו לידידי הדהרמה וסייעו לנו להמשיך בפעילות! ניתן לתרום בהעברה בנקאית לזכות ידידי הדהרמה, בנק הפועלים סניף היצירה 459, חשבון 11197 - ולציין את מטרת ההעברה ** או ללחוץ על כפתור הפייפאל תרומה עבור ידידי הדהרמה דרך פייפאל

 

ספרייה ולימוד

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

"טיפוח הפוטנציאל האנושי"

ג'טסונמה טנזין פאלמו  

בספרה "טיפוח הפוטנציאל האנושי" (שש השלמויות) מעניקה לנו ג'טסונמה טנזין פאלמו מבט רחב על האימון הבודהיסטי מעבר לישיבה על הכרית. ספרה הינו תרגום הקורס שנתנה בישראל ב-2006. למידע נוסף ורכישה