הנחייה ממורנו ג'האדו רינפוצ'ה לידידי הדהרמה

בהמשך לעלייה התלולה בחולי וירוס הקורונה ולשאר בעיותינו – פנינו למורנו היקר, ג'האדו רינפוצ'ה, בבקשת עצה לגבי תרגול שנוכל לעשות, כפרטים וכקבוצה, כדי לתרום לשיפור המצב בארץ ובעולם.
רינפוצ'ה הנחה אותנו לצבור דקלום של מנטרת טארה הירוקה, התגלמות הפעילות המוארת של כל הבודהות –

 

OM TARE TUTARE TURE SOHA

 

ככל שנצבור מספר גדול יותר של מנטרות כך תגבר ההשפעה החיובית של התרגול.
נשמח אם תעדכנו אותנו מעת  לעת (הכוונה שאין צורך לעדכן מידי יום אלא מידי שבוע/שבועיים) כמה מנטרות צברתם. אנחנו נרכז את העדכונים ונפרסם באתר את מספר המנטרות שנצברו. בעמוד זה מצורף קישור לטופס בו תוכלו לעדכן.
כמו כן, אנחנו מזכירים וממליצים להצטרף מדי יום שלישי לתרגול של טארה הירוקה שמנחה ליאורה פרייס. בימים מאתגרים אלה התרגול הזה חשוב מתמיד.
נקדיש את דקלום המנטרות וכל פעילות חיובית שנעשה להפחתת השפעתה של מגפת הקורונה עד לסיומה, להחלמתם המהירה והמלאה של כל החולים באשר הם, לבריאות שלמה ולרווחה שלנו ושל כל בעלי התודעה, להגברת החמלה והקבלה בין כולנו, ולהארה השלמה של כל בעלי התודעה.

קישור לטופס לעדכון מספר המנטרות שצברתם – אנא רשמו את מספר המנטרות, ולא את מספר המאלות [במאלה רגילה יש 108 חרוזים]:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSctp1pgRYMTaTxToUXu7zv0jbCWYP_ubpZnZfeWEuzOkzUnUA/viewform

תרמו עכשיו לידידי הדהרמה וסייעו לנו להמשיך בפעילות! ניתן לתרום בהעברה בנקאית לזכות ידידי הדהרמה, בנק הפועלים סניף היצירה 459, חשבון 11197 - ולציין את מטרת ההעברה ** או ללחוץ על כפתור הפייפאל תרומה עבור ידידי הדהרמה דרך פייפאל

ספרייה ולימוד

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

"למלא את הלב בחמלה"

כבוד הדלאי לאמהּ ה-14  

ספרו של כבוד הדלאי לאמה - "למלא את הלב בחמלה", המראה לנו כיצד החמלה יכולה להיות מקור בלתי נדלה של אושר בחיינו. למידע נוסף ורכישה