עם סיום ביקורה של ג'טסונמה טנזין פאלמו…

ממש עתה הסתיים ביקורה של ג'טסונמה טנזין פאלמו בישראל.

הביקור, בן 12 הימים, כלל הרצאה בתל אביב המלווה בסרט, קורס שישי-שבת בנוה שלום וריטריט חמישה ימים בקיבוץ יחיעם. כמו כן בקרה ג'טסונמה בירושלים, ים המלח ונצרת וקיימה מפגשים עם פעילי דהרמה.

כמו בכל ביקור של אחד ממורינו גם ביקור זה זכה לתשומת לב עוטפת ואכפתית, אך בשל כמות הקהל הרבה מאד מלאכת המרכבה של ההפקה בביקור זה היתה מורכבת וסבוכה הרבה יותר.

עבודה רבה ומאומצת הושקעה ורבים עמלו לילות כימים "מאחרי הקלעים" . עוד ועוד, עשרות משימות ותפקידים שתקצר היריעה מלהכיל,וכבר נאמר שהבודהה נמצא בפרטים הקטנים .

הביקור היה מופלא, מרתק, שופע חוכמה חמלה והומור – ועל כך תודתנו העמוקה והרבה לג'טסונמה טנזין פאלמו. את תודתנו לה ולמפעליה הרבים הבענו בפניה ישירות בשם כולנו.

יחד עם זה, היכולת לקיים ביקור נפלא שכזה התאפשרה רק בזכותכם וזו ההזדמנות לומר תודה רבה לכם.

לכל המתרגלים והשומעים שבאו לשמוע את הדהרמה מפיה של מורה מרתקת ובעלת איכויות מדהימות.

תודה לנורית שי, לליאורה יואל ושני רבין, לקרן ארנון, לליטל ברנשטיין, לעדית פורטל, גלי ברגר, רוני גרוס ורבים אחרים שהובילו את ארגון הביקור וניהולו עד סופו המוצלח.

תודה לכל העשרות הרבות של המתנדבות והמתנדבים שליוו את הביקור ומלאו ללא תמורה ובשמחה אמיתית את כל המשימות הרבות,

ולכל אלה שהביעו אימון והערכה לפעילות הדהרמה בישראל ותמכו בביקור במעשה, בכסף ובעצות טובות.

תודה רבה רבה!

♥♥♥

ג'טסונמה טנזין פאלמו ציינה במהלך ביקורה את החשיבות הרבה שיש למתנדבים בחיזוק הדהרמה בישראל, ושמעבר לשמחת הנתינה, מעשה ההתנדבות הוא זה שבזכותו ניתן לקיים את ביקורי המורים הרבים המגיעים אלינו.

ובאמת – כמה פעמים סיימנו נפעמים ונרגשים את אחד הקורסים בהם השתתפנו, מלאי תודה והוקרה להזדמנות החד פעמית שנקרתה על דרכנו?

כמה פעמים אמרנו לעצמנו שאנחנו חייבים, אבל ממש חייבים, להביע את תודת הלב גם בדרכים אחרות?

זה הזמן להיות שותפים בעשייה ובנדיבות הלב!
כדי להמשיך ולמנף את תנופת העשייה והתרגול נשמח להיעזר בכישוריכם ובחדוות הנדיבות שתגלו באמצעות התנדבותכם למגוון תפקידי העשייה המפורטים בטופס המצורף.

בפעם הבאה שנסיים את אחד הקורסים נוכל לחייך ולדעת שנטלנו חלק במארג המורכב והנדיב של העשייה למען כולנו.

לנדיבות הלב ולהתנדבות – אנא לחצו כאן

ספרייה ולימוד

מולטימדיה

המסע אל לב החוכמה

צפה והקשב לעוד:

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

"טיפוח הפוטנציאל האנושי"

ג'טסונמה טנזין פאלמו  

בספרה "טיפוח הפוטנציאל האנושי" (שש השלמויות) מעניקה לנו ג'טסונמה טנזין פאלמו מבט רחב על האימון הבודהיסטי מעבר לישיבה על הכרית. ספרה הינו תרגום הקורס שנתנה בישראל ב-2006. למידע נוסף ורכישה