פתיחת הלב לקראת ביקור לינג רינפוצ'ה במארס 2017

חברות וחברי דהרמה יקרים מאד,

מתרגשים ביותר לעדכן אתכם כי כבוד יונגזין לינג רינפוצ'ה ה- 7 – גלגולו של מורהו הבכיר של כבוד הדלאי לאמה – יגיע לראשונה לישראל כאורח עמותת ידידי הדהרמה!
LingR-7כזכור כבוד לינג רינפוצ'ה יבקר בישראל בתאריכים 1 – 14 במארס 2017, ובמסגרת ביקורו יעניק לנו שני קורסי סוף שבוע מרתקים ביותר, בנווה שלום ובקיבוץ יחיעם, והרצאה בתל אביב.

זוהי הזדמנות נדירה עבורנו ועבור כל מתרגלי הדהרמה בישראל לארח וללמוד מפי מורה מדהים בסדר גודל של לינג רינפוצ'ה!

חברינו הנזיר יקי פלט ששהה במחיצת רינפוצ'ה ותרגם את שיעוריו מטיבטית לאנגלית מספר: "כמורה הרוחני של הדלאי לאמה יש ממנו ציפיות גדולות כמי שעתיד לשחק תפקיד מרכזי בשושלת והדבר הזה היה מורגש מהרגע הראשון במפגש עימו. יש בו בגרות ונינוחות, הוא מצחיק וצנוע, דעתן ולמדן ובעיקר יודע להגיד את הדבר הנכון בזמן הנכון".

על חוויית מפגשיו של יקי-לה עם לינג רינפוצ'ה ניתן לקרוא כאן.

*

כפי שאנחנו נוהגים וברוח המסורת הבודהיסטית, ההשתתפות בכל פעילויות לינג רינפוצ'ה בישראל תהיה על בסיס תרומה [דהאנה] בלבד.

כעמותת מתנדבים, ושלא כהרגלנו משכבר הימים, אנו פונים אל כל אחת ואחד מאיתנו במשאלה לפתיחת הלב, לזכור שאנחנו מארחים את אחד המורים הבכירים בני ימינו בבודהיזם הטיבטי – ולתרום כבר עתה.

ההוצאות הארגוניות כדי להביא לישראל את רינפוצ'ה ופמלייתו, לארח אותם בכבוד הראוי להם ולהביא את לימודיו המרתקים בפני כל המעוניינים – תהיינה רבות, הרבה מעבר לביקורים אחרים שהורגלנו אליהם עד כה.

גם ההיערכות הלוגיסטית לקראת ביקורו של לינג רינפוצ'ה, וכמובן גם במהלכו, תהיה רבה ומרגשת.

אנו מנצלים פניה זו לכל חברינו ואוהבי הדהרמה בישראל ופותחים את האפשרות לכל אחת ואחד מאיתנו המעוניינים בכך להטות כתף נדיבה ולהיות שותפים בהצלחת ביקורו של לינג רינפוצ'ה בארצנו.

טיפה ועוד טיפה הופכים לים? גם כאן, נשמח לכל תרומה ובלבד שתינתן ממקום שרוצה ושמח בנתינתו.

האם תוכלו לסייע באחד או יותר מהתחומים הבאים?

  1. טיסת רינפוצ'ה ומלוויו מהודו לישראל = 10,500 ₪.
  2. אירוח במלון לרינפוצ'ה ופמלייתו = 3,800 ₪ ללילה.
  3. טיסה מאוסטרליה של הנזיר יקי פלט, שיתרגם את רינפוצ'ה לעברית – 5,200 ₪.
  4. כל סכום אחר, על פי נדבת לבכם! כך נוכל לממן את שהות רינפוצ'ה במרכז הארץ, להקים אוהל ענק ללימודינו בנוה שלום, לשכור מערכות הגברה… ועוד.

ניתן כמובן לתרום גם חלק מהסכומים האלה.

אם ברצונכם לפתוח את הלב ולתרום – תוכלו לעשות זאת באחת הדרכים הבאות:

 1. העברה בנקאית: לפקודת עמותת ידידי הדהרמה, בנק הפועלים (12), סניף היצירה (459) חשבון מספר 11197 – ולציין עבור מה ניתנה התרומה.

נשמח אם לאחר מכן תשלחו מייל עדכון אל ציפי גרשוני tzipi.gershoni@gmail.com על מנת שנוכל לוודא קבלת התרומה.

2כרטיס אשראי: נא לשלוח במייל שם פרטי ומשפחה; מספר טלפון; מספר תעודת זהות; סוג כרטיס האשראי; מספר כרטיס אשראי; בתוקף עד למועד; סכום התרומה בש"ח.

את הפרטים יש לשלוח במייל אל ציפי גרשוני tzipi.gershoni@gmail.com

3. שיק: ניתן לשלוח שיק לפקודת ידידי הדהרמה בדואר, לכתובת העמותה לפי הפרטים שלהלן: עמותת ידידי הדהרמה, רחוב בלוך 28, תל-אביב, מיקוד 64161.

4. וגם – וכמובן שניתן לשלוח מייל אלינו – friends.il@gmail.com – עם מספר הטלפון שלכם ואנו נחזור אליכם בהקדם כדי לקחת פרטים או לייעץ.

 

תודה ענקית לכולכם על שאתם איתנו בימים מרגשים אלה!

שלכם בחיבוק גדול, הועד

 

ספרייה ולימוד

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

"להגיע להארה"

כבוד הדלאי לאמהּ ה-14  

"להגיע להארה" הוא ספר חשוב ומהותי בו פורש בפנינו הדלאי לאמה, בדרך בהירה ומעשית, את שלבי התרגול הרוחני בדרך להשגת מצב ההארה שלמה, מצב תודעה שהוא הרמה הגבוהה ביותר של ההתפתחות הרוחנית. למידע נוסף ורכישה