קורס דהרמה אצלכם בסלון?

חטיבת הדהרמה בעברית מתרחבת

כדי שנוכל לקיים קורסים נוספים בעברית אנו זקוקים ל

מקומות אירוח לקורסי דהרמה בעברית

בשנה האחרונה התחלנו, בעמותת ידידי הדהרמה, לקיים קורסי מבוא לבודהיזם בעברית. הקורסים מועברים על ידי תלמידים ותיקים, ומטרתם לאפשר מפגש והעמקה בדהרמה במקום קרוב לבית, בשעות הערב הנוחות, ובעברית.

לאור הצלחת מחזור הקורסים הראשון היינו שמחים מאד להרחיב את הפעילות ולהציע קורסים נוספים. לשם כך אנו זקוקים למקומות מתאימים. נשמח מאד אם הקורסים יתקיימו גם במקומות נוספים וחדשים, ויקרבו את הדהרמה לקבוצות חדשות של מתעניינים.

הדרישות מהמקום: מבחינת גודל המקום צריך להכיל בנוחות 15-20 איש. נשמח אם יהיה מקום שקט, מופרד מחיי הבית והמשפחה. סטודיו או מרחב דומה יכולים להיות אידיאלים, אבל גם סלון ביתי גדול בבית שקט יכול להתאים. כדאי שתהיה חנייה נוחה, ודרכי גישה סבירות גם בתחבורה ציבורית.

מתכונת הקורס: הקורסים מוצעים בדרך כלל במתכונת של עשרה מפגשי ערב, בני שעתיים עד שעתיים וחצי כל מפגש.

מיקום גיאוגרפי: נשמח מאד להצעות מכל מקום בו אתם נמצאים ורוצים להביא את הדהרמה אליו. איננו יכולים להתחייב להגיע מיד לכל פינה בארצנו הענקית, אבל המוטיבציה בהחלט קיימת ומרגע שתהיה הזמנה נוכל להתחיל לבדוק כיצד להיענות לה. אל תהססו להציע מקום, אם יש לכם, בכל מקום בו אתם גרים.

תפקיד המארח/ת: בעיקרון אנחנו דואגים לפרסום, לארגון הקורס, לקשר עם האנשים ולניהול המפגשים. עם זאת, למארחים נותר תפקיד בהכנת החלל לאירוח, בסיוע בשמירה על תנאי לימוד נוחים וכן הלאה. מצידנו נעשה מאמץ לגייס אנשים מהקורס שיעזרו בניקיון לפני ואחרי ובעבודות דומות ככל שיידרשו. אם יש לכם דרך לסייע בהעברת השמועה לשכנים וחברים זו כמובן תהיה עזרה גדולה (וגם הזדמנות נפלאה לשתף את חבריכם בדרך).

אז איך מציעים? ממלאים את הטופס הקצר הבא

טופס הצעת מקומות לאירוח קורסי דהרמה בעברית

בתודה מראש, צוות ידידי הדהרמה

ספרייה ולימוד

מולטימדיה

The Spirit of Tibet (1995) Full Movie

צפה והקשב לעוד:

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

"טיפוח הפוטנציאל האנושי"

ג'טסונמה טנזין פאלמו  

בספרה "טיפוח הפוטנציאל האנושי" (שש השלמויות) מעניקה לנו ג'טסונמה טנזין פאלמו מבט רחב על האימון הבודהיסטי מעבר לישיבה על הכרית. ספרה הינו תרגום הקורס שנתנה בישראל ב-2006. למידע נוסף ורכישה