תפילה לבריאות ואריכות ימים של גשה פמה דורג'ה

ידידים יקרים,

גשה פמה דורג'ה הינו אחד מהמורים הראשונים שהגיע לישראל ולימד אותנו דהרמה בדרכו המיוחדת ופותחת הלב. בצחוק רחב ובדמע מרגש לימד אותנו על אהבה לכלל היצורים החיים, על נדיבות וחמלה.

כפי שחלקכם כבר יודע, בתקופה זו גשה פמה דורג'ה אינו בקו הבריאות. בבדיקות שעשה בארה"ב אובחן אצלו סרטן ועל פי עצת רופאיו המומחים הוא נדרש לניתוח, אותו יעבור בדלהי ב-29.3.19. לאחריו  יזדקק ככל הנראה למספר טיפולים תומכים העשויים לסייע להחלמתו.

כולנו נושאים תפילה מעומק הלב להחלמה מהירה של גנלה היקר ולאריכות ימיו בבריאות טובה.

בימים אלה פנינו למורה הקבוצה ג'האדו רינפוצ'ה ושאלנו לעצתו באשר לתפילות המיטיבות שאנו יכולים לשאת עבור גשה פמה דורג'ה. בהתאם להנחייתו של ג'האדו רינפוצ'ה התפילות הן:

Medicine Buddha

Sixsteen Arharts Prayer

בשבת , ה- 2.3.19, ניפגש בשעה 10:00 עד השעה 12:00, בביתה של אירית אופיר ברחוב האיריס 3 בעתלית, לתרגול משותף של תפילות אלה. כולכם מוזמנים למפגש זה. אנא, ידעו אותנו במייל חוזר האם בכוונתכם לקחת חלק בתרגול המשותף בעתלית, שכן מספר המקומות מוגבל.

אנו מזמינים אתכם גם להתארגן בקבוצות נוספות במקומות הנוחים לכם או לתרגל תפילות אלה באופן עצמאי, ונשמח אם תשתפו אותנו במייל על התארגנויות נוספות או על תרגול באופן אישי.

אנו מצדנו נשמח ליידע את גנלה היקר על תפילותינו להחלמתו המהירה ואין לנו ספק שתפילותינו אלה תשמחנה אותו.

♥♥♥

כמו כן חשבנו שראוי לפתוח קרן נזירים שתיועד לסייע לגנלה למימון ההוצאות הבריאותיות ותאפשר להסיר מעט מהנטל הכלכלי הכרוך בכך.

אנו מזמינים את מי מכם שיכול ורוצה לתרום לגנלה סכום מסוים, בהתאם ליכולת הכלכלית ולנדבת הלב, להעבירו לחשבון הבנק שפרטיו להלן – ובלבד שיינתן למטרה חשובה זו בלב פתוח ובשמחה.

אנא, העבירו לחשבון הבנק של העמותה את הסכום הנתרם וציינו שמטרת העברה הינה: קרן לגשה פמה דורג'ה.

פרטי חשבון הבנק למתן תרומה:

שם הבנק: בנק הפועלים

שם החשבון: עמותת ידידי הדהרמה

מס. החשבון:  11197

מס. הסניף: 459

מטרת העברה: קרן גשה פמה דורגה.

הסכומים שייתרמו יועברו במלואם לגנלה למטרה חשובה זו.

 

With palms together I earnestly request:

You who may actualize parinirvana,

Please stay with us for eons numberless as atoms of the world,

For the happiness and well-being of all wanderers in samsara.

 

באהבה, הוועד

ספרייה ולימוד

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

"טיפוח הפוטנציאל האנושי"

ג'טסונמה טנזין פאלמו  

בספרה "טיפוח הפוטנציאל האנושי" (שש השלמויות) מעניקה לנו ג'טסונמה טנזין פאלמו מבט רחב על האימון הבודהיסטי מעבר לישיבה על הכרית. ספרה הינו תרגום הקורס שנתנה בישראל ב-2006. למידע נוסף ורכישה