ועד העמותה

עמותת ידידי הדהרמה – מבנה ארגוני

עמותת ידידי הדהרמה עברה שינויים ארגוניים ותוכניים שמטרתם הרחבה והעמקה של פעילויותיה, במטרה להעמיד לרשות המתעניינים בדהרמה מגוון רחב של פעילויות שמתאימות לאנשים שונים על-פי נטיותיהם ותחומי העניין שלהם. המבנה הארגוני החדש הוצג בפני האסיפה הכללית שנערכה ב-28.6.2013, והתקבל על ידה. עקרונות חדשים אלה הובאו לידיעתו של ג'האדו רינפוצ'ה, כמורה הרוח המלווה את ידידי הדהרמה וגם בפני מורי רוח נוספים של ידידי הדהרמה. ג'האדו רינפוצ'ה אישר עקרונות אלה ונתן את ברכתו להמשך הדרך, וכך עשו גם דנמה לוצ'ו רינפוצ'ה, גן גיאצו לה וקהמטרול רינפוצ'ה.

להלן פירוט המבנה הארגוני:

האסיפה הכללית – האסיפה הכללית היא הבוחרת או המפטרת את הוועד המארגן.

הוועד המארגן – אירית אופיר (יו"ר), ענבל כהן, תמי הורוביץ, גילה פנפיל, אורית מסיקה, ירון בהיר, חיה בורנשטיין, שחר שגיא.

הוועד המארגן אחראי על: פרסום – אתר, פייסבוק, ניוזלטר, דיוור; גזברות – כספים והתנהלות מול רואה החשבון ומנהל החשבונות; מילוי החובות המשפטיים – מול רשם העמותות; שיתוף פעולה עם עמותות שונות ;  תחום ההוצאה לאור ; תחום חנות הספרים והספרייה . נושאים מנהליים וארגוניים .

      (א) רישום וניהול חשבונות פנימי לכספי ההוצאות וההכנסות, הפקדת כספים בחשבון העמותה, ודיווח שוטף לגזברית העמותה.

      (ב) פרסום ודיוור בצינורות המידע השונים תוך הסתייעות בפרסום הכללי של העמותה

      (ג) תיאום והזמנת מקומות לקיום הפעילויות לקורסי סוף שבוע או יותר ולקורסי עיר.

      (ד) מציאת מתנדבים לפעילויות השונות.

המעוניינים  להביע דעה על נושאים שונים הקשורים לעמותה או להציע נושאים לדיון בוועד, מוזמנים לשלוח מייל לכתובת העמותה: dharma.friends.il@gmail.com  או לכל אחד מחברי הועד.

בהצלחה לכולנו!

תרמו עכשיו לידידי הדהרמה וסייעו לנו להמשיך בפעילות! ניתן לתרום בהעברה בנקאית לזכות ידידי הדהרמה, בנק הפועלים סניף היצירה 459, חשבון 11197 - ולציין את מטרת ההעברה ** או ללחוץ על כפתור הפייפאל תרומה עבור ידידי הדהרמה דרך פייפאל

ספרייה ולימוד

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

"כיצד לראות את עצמך כפי שהנך באמת"

כבוד הדלאי לאמהּ ה-14  

בספרו "כיצד לראות את עצמך כפי שהנך באמת" מדריך אותנו כבוד הדלאי לאמה כיצד לראות את עצמנו כפי שאנו באמת, על מנת שנוכל להתחיל ליצור את העולם שבו נרצה לחיות. למידע נוסף ורכישה