ועד העמותה

עמותת ידידי הדהרמה – מבנה ארגוני

עמותת ידידי הדהרמה עברה שינויים ארגוניים ותוכניים שמטרתם הרחבה והעמקה של פעילויותיה, במטרה להעמיד לרשות המתעניינים בדהרמה מגוון רחב של פעילויות שמתאימות לאנשים שונים על-פי נטיותיהם ותחומי העניין שלהם. המבנה הארגוני החדש הוצג בפני האסיפה הכללית שנערכה ב-28.6.2013, והתקבל על ידה. עקרונות חדשים אלה הובאו לידיעתו של ג'האדו רינפוצ'ה, כמורה הרוח המלווה את ידידי הדהרמה וגם בפני מורי רוח נוספים של ידידי הדהרמה. ג'האדו רינפוצ'ה אישר עקרונות אלה ונתן את ברכתו להמשך הדרך, וכך עשו גם דנמה לוצ'ו רינפוצ'ה, גן גיאצו לה וקהמטרול רינפוצ'ה.

להלן פירוט המבנה הארגוני:

האסיפה הכללית – האסיפה הכללית היא הבוחרת או המפטרת את הוועד המארגן.

הוועד המארגן – אירית אופיר (יו"ר), ענבל כהן, תמי הורוביץ, גילה פנפיל, אורית מסיקה, ירון בהיר, אלונה פרת, שחר שגיא, בן קנטור, תומר ברג.

הוועד המארגן אחראי על: פרסום – אתר, פייסבוק, ניוזלטר, דיוור; גזברות – כספים והתנהלות מול רואה החשבון ומנהל החשבונות; מילוי החובות המשפטיים – מול רשם העמותות; שיתוף פעולה עם עמותות שונות ;  תחום ההוצאה לאור ; תחום חנות הספרים והספרייה . נושאים מנהליים וארגוניים .

      (א) רישום וניהול חשבונות פנימי לכספי ההוצאות וההכנסות, הפקדת כספים בחשבון העמותה, ודיווח שוטף לגזברית העמותה.

      (ב) פרסום ודיוור בצינורות המידע השונים תוך הסתייעות בפרסום הכללי של העמותה

      (ג) תיאום והזמנת מקומות לקיום הפעילויות לקורסי סוף שבוע או יותר ולקורסי עיר.

      (ד) מציאת מתנדבים לפעילויות השונות.

המעוניינים  להביע דעה על נושאים שונים הקשורים לעמותה או להציע נושאים לדיון בוועד, מוזמנים לשלוח מייל לכתובת העמותה: dharma.friends.il@gmail.com  או לכל אחד מחברי הועד.

בהצלחה לכולנו!

באפשרותך לתרום לידידי הדהרמה גם דרך פייפאל בלחיצה על כפתור התרומה של פייפאל תרומה עבור ידידי הדהרמה דרך פייפאל

ספרייה ולימוד

מולטימדיה

עולם ומלואו בארבע שורות

צפה והקשב לעוד:

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

"טיפוח הפוטנציאל האנושי"

ג'טסונמה טנזין פאלמו  

בספרה "טיפוח הפוטנציאל האנושי" (שש השלמויות) מעניקה לנו ג'טסונמה טנזין פאלמו מבט רחב על האימון הבודהיסטי מעבר לישיבה על הכרית. ספרה הינו תרגום הקורס שנתנה בישראל ב-2006. למידע נוסף ורכישה