מבצע "חורף חם 2017" לרגל החג של החגים – ספרי הדלאי לאמה בעברית

אנו שמחים להעניק לקוראי הדהרמה בעברית את האפשרות לרכוש שלושה מספרי כבוד הדלאי לאמה בתרגום לעברית ובמחיר הנחה מיוחד
הדאלי לאמה 1

מבצע "חורף חם 2017" לרגל החג של החגים – ספרי הדלאי לאמה בעברית

לרגל החג של החגים, חג שלוש הדתות, ולכבוד החורף המתרגש עלינו אנו שמחים להעניק לקוראי הדהרמה בעברית את האפשרות לרכוש שלושה מספרי כבוד הדלאי לאמה בתרגום לעברית ובמחיר הנחה מיוחד לפרק זמן מוגבל, עד לסוף חודש דצמבר 2017:

להגיע להארה

מעבר לדת

למלא את הלב בחמלה

מחיר כל ספר בתקופת המבצע יעמוד על 50 ש"ח בלבד, כולל משלוח בדואר רשום בישראל.

אם ברצונכם לרכוש ספר שיישלח לכתובת בישראל – אנא הכנסו לדף הספר ולחצו על לחצן הפייפאל. המחיר כולל את דמי המשלוח בישראל.

  • החג של החגים – החג של החגים (בערבית:  מהרג'אן עיד אלאעיאד, מילולית: "פסטיבל חג החגים") הוא פסטיבל הנערך בחיפה מדי שנה, במהלך חודש דצמבר. הוא נועד לבטא את אופייה של חיפה כעיר בעלת אוכלוסייה מעורבת, שבה חיים במשותף בני כל הדתות, ולקדם דו-קיום וסובלנות ביניהם.שמו של הפסטיבל מבטא את כוונתו לציין את החגים הדתיים החלים בחודש דצמבר ובסמוך לו – חג החנוכה היהודי, חג המולד הנוצרי (החלים בסמוך זה לזה), חודש הרמדאן ועיד אל-פיטר או חג הקורבן האסלאמיים (החלים במועדים משתנים על פני השנה האזרחית ויכולים לחול בחודש דצמבר, על פי הלוח המוסלמי).(ויקיפדיה)

חדש !!! משלוח לחו"ל

כמו כן תוכלו לרכוש בתקופת המבצע ספר מתנה לאהוביכם ולמכריכם בחו"ל במחיר 70 ש"ח כולל משלוח – והספר יגיע למענם בחו"ל באמצעות דואר רשום אווירי.

אנא לתשומת לבכם! – אם ברצונכם לרכוש ספר שיישלח לחו"ל עליכם להכנס אל דף הספר ולרכשו באמצעות אתר הפייפאל המאובטח, למלא את שמו וכתובתו המלאה של הנמען בחו"ל – ולשלם באמצעות לחצן הפייפאל הנוכחי בעמוד זה את דמי המשלוח לחו"ל בסך 20 ש"ח. (נא להתעלם מהרשום מטה – מחיר הספר 20 ש"ח כולל משלוח – כאמור עלות המשלוח בלבד 20 ש"ח)

 

 

מחיר הספר - 20 ₪,
כולל דמי משלוח.
* הרכישה מתבצעת באתר המאובטח Paypal
ע"י לחיצה על Create an Account
ומילוי פרטי כרטיס האשראי
בהרשמה חד פעמית המידע אינו נשמר בשרתי Paypal

ספרייה ולימוד

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

"להגיע להארה"

כבוד הדלאי לאמהּ ה-14  

"להגיע להארה" הוא ספר חשוב ומהותי בו פורש בפנינו הדלאי לאמה, בדרך בהירה ומעשית, את שלבי התרגול הרוחני בדרך להשגת מצב ההארה שלמה, מצב תודעה שהוא הרמה הגבוהה ביותר של ההתפתחות הרוחנית. למידע נוסף ורכישה