דהרמה בעברית

"דהרמה משפחתית" – פעילות ולימוד לכל המשפחה

פעילות ולימוד לכל המשפחה המאפשרת הפעלת הילדים ותרגול ההורים, תתקיים בימים שני – שלישי [סוכות] במרכז הרוחני בנווה שלום [ללא לינה]

יומיים של פעילות לכל המשפחה. הזדמנות לתרגל דהרמה בתוך המסגרת בה אנו חיים, ולא בנפרד ממנה.

שעות: מהשעה תשע בבקר עד שש אחר הצהריים בשני הימים. אנו מבקשים מאד להגיע לכל הסדנה, ולהיות איתנו בקשר במקרה וזה לא אפשרי.

הפעילויות בקורס מיועדות לתת לכולנו טעימה של התנהלות במודעות, ומתוך הקשבה לעקרון הנתינה. חלק מהפעילויות יהיו משותפות להורים ולילדים, וחלק ייעשו בנפרד. הכוונה איננה לייצר קייטנה שבה נשמור על הילדים כדי שהמבוגרים יוכלו לתרגל, אלא לנסות לבנות יחד מסגרת שבה כולנו נזכה בזמן משמעותי, ביחד ובנפרד.

הפעילויות יונחו על ידי מנהלי הקורס ומתנדבים מקרב ההורים. בחלק מהפעילויות ישתלב גם המורה האורח, המורה פמה לונגדרול (אשר דבריו יתורגמו כמובן לעברית).

כאמור, הפעילות תתקיים במרכז הרוחני בנווה שלום ללא לינה [לו"ז מפורט יישלח לנרשמים].

אוכל: כל משפחה או משתתף מוזמנים להביא תבשילים צמחוניים לארוחה משותפת, ותרומה קלה, כמידת רצונכם, לפינת הכיבודים.

ברוח המסורת הבודהיסטית, פועלים המורה וכן הצוות המארגן בהתנדבות, ואינם מקבלים כל שכר. גם ההשתתפות בכל הפעילויות הינה על בסיס תרומה.

חומרי עיון לאירוע זה

טקסטים (0)
וידאו (0)
אודיו (0)
תמונות (0)

ספרייה ולימוד

מולטימדיה

Cognitive Behavioural Therapy and Buddhism

צפה והקשב לעוד:

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

"להגיע להארה"

כבוד הדלאי לאמהּ ה-14  

"להגיע להארה" הוא ספר חשוב ומהותי בו פורש בפנינו הדלאי לאמה, בדרך בהירה ומעשית, את שלבי התרגול הרוחני בדרך להשגת מצב ההארה שלמה, מצב תודעה שהוא הרמה הגבוהה ביותר של ההתפתחות הרוחנית. למידע נוסף ורכישה