דהרמה בעברית

"דהרמה משפחתית" – פעילות ולימוד לכל המשפחה

פעילות ולימוד לכל המשפחה המאפשרת הפעלת הילדים ותרגול ההורים, תתקיים בימים שני – שלישי [סוכות] במרכז הרוחני בנווה שלום [ללא לינה]

יומיים של פעילות לכל המשפחה. הזדמנות לתרגל דהרמה בתוך המסגרת בה אנו חיים, ולא בנפרד ממנה.

שעות: מהשעה תשע בבקר עד שש אחר הצהריים בשני הימים. אנו מבקשים מאד להגיע לכל הסדנה, ולהיות איתנו בקשר במקרה וזה לא אפשרי.

הפעילויות בקורס מיועדות לתת לכולנו טעימה של התנהלות במודעות, ומתוך הקשבה לעקרון הנתינה. חלק מהפעילויות יהיו משותפות להורים ולילדים, וחלק ייעשו בנפרד. הכוונה איננה לייצר קייטנה שבה נשמור על הילדים כדי שהמבוגרים יוכלו לתרגל, אלא לנסות לבנות יחד מסגרת שבה כולנו נזכה בזמן משמעותי, ביחד ובנפרד.

הפעילויות יונחו על ידי מנהלי הקורס ומתנדבים מקרב ההורים. בחלק מהפעילויות ישתלב גם המורה האורח, המורה פמה לונגדרול (אשר דבריו יתורגמו כמובן לעברית).

כאמור, הפעילות תתקיים במרכז הרוחני בנווה שלום ללא לינה [לו"ז מפורט יישלח לנרשמים].

אוכל: כל משפחה או משתתף מוזמנים להביא תבשילים צמחוניים לארוחה משותפת, ותרומה קלה, כמידת רצונכם, לפינת הכיבודים.

ברוח המסורת הבודהיסטית, פועלים המורה וכן הצוות המארגן בהתנדבות, ואינם מקבלים כל שכר. גם ההשתתפות בכל הפעילויות הינה על בסיס תרומה.

חומרי עיון לאירוע זה

טקסטים (0)
וידאו (0)
אודיו (0)
תמונות (0)

ספרייה ולימוד

מולטימדיה

Online Q&A Session with Jhado Tulku Rinpoche

צפה והקשב לעוד:

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

"טיפוח הפוטנציאל האנושי"

ג'טסונמה טנזין פאלמו  

בספרה "טיפוח הפוטנציאל האנושי" (שש השלמויות) מעניקה לנו ג'טסונמה טנזין פאלמו מבט רחב על האימון הבודהיסטי מעבר לישיבה על הכרית. ספרה הינו תרגום הקורס שנתנה בישראל ב-2006. למידע נוסף ורכישה