הסנגהה שלנו

  • תאריך: 17.06.2021   קורס זה מחזורי ומתקיים מדי יום חמישי, החל מתאריך 10.12.2020
  • תאריך סיום: 29.07.2021
  • מורה: אחר  
  • מקום: קורס מקוון / אינטרנטי

מפגשי "הסנגהה שלנו" בימי חמישי יתחילו בשעה 20:00​.

מידי שבוע, ביום חמישי, נקיים מפגשי סנגהה לחברים לדרך.

ימי הקורונה שינו את חווית הסנגהה שלנו בקורסים וכבר חודשים אנו מוצאים את עצמנו נפגשים בקורסים אינטרנטיים ללא יכולת למפגש אישי בינינו.

אנו מקווים שמפגשים אלה יתנו מענה לתחושות שמלוות אותנו בתקופה זו, לרבות תחושת הניתוק ואולי אף הבדידות שחלקנו חשים בימים אלו – ויחזקו את תחושת הביחד והשותפות לדרך.

זו הזדמנות נפלאה לכולנו להיפגש ולשוחח עם מתרגלים ומתרגלות – חדשים וותיקים כאחד – במפגש ברוח הדהרמה של שיתוף בקשיים, דילמות, התמודדויות והחלפת דעות, תוך יצירת מרחב נעים ובטוח לכלל המשתתפים.

כולנו מוזמנים.

המפגשים יתקיימו בזום מידי יום חמישי בשעה 20:00 למשך כשעה, ובמהלכם נתחלק לקבוצות דיון קטנות של 4-5 אנשים בחדרים נפרדים. נוכל לדבר על הנושא שיוצג בפתיחת המפגש, או לחלוק כל שעל ליבנו. לקראת סיום המפגש נחזור לפורום של כלל המשתתפים לסיכום.

קישור לזום
https://us02web.zoom.us/j/82277816213
קוד: 874343

אנא התחברו כחמש דקות לפני תחילת המפגש.

ברוח המסורת הבודהיסטית, כל המארגנים פועלים בהתנדבות מלאה ואינם מקבלים כל שכר. לכל הרוצים, ניתן לתת תרומה (דאנה) כפי יכולתכם ומתוך רצון ונדיבות הלב. תרומותיכם תופנינה לפעילות העמותה.

עוד על דאנה בימי קורונה ונדיבות הלב – תוכלו לקרוא כאן

את התרומה ניתן לבצע באמצעות האתר המאובטח Paypal ע"י לחיצה על Create an Account ומילוי פרטי כרטיס האשראי (בהרשמה חד-פעמית המידע אינו נשמר בשרתי Paypal). אם ברצונכם לקבל קבלה עבור הדאנה, אנא הקפידו בעת ביצוע התשלום בפייפאל לרשום את שמכם ואת הכתובת המלאה למשלוח.

תרמו עכשיו לידידי הדהרמה וסייעו לנו להמשיך בפעילות! ניתן לתרום בהעברה בנקאית לזכות ידידי הדהרמה, בנק הפועלים סניף היצירה 459, חשבון 11197 - ולציין את מטרת ההעברה ** או ללחוץ על כפתור הפייפאל תרומה עבור ידידי הדהרמה דרך פייפאל

 

חומרי עיון לאירוע זה

טקסטים (0)
וידאו (0)
אודיו (0)
תמונות (0)

ספרייה ולימוד

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

"כיצד לראות את עצמך כפי שהנך באמת"

כבוד הדלאי לאמהּ ה-14  

בספרו "כיצד לראות את עצמך כפי שהנך באמת" מדריך אותנו כבוד הדלאי לאמה כיצד לראות את עצמנו כפי שאנו באמת, על מנת שנוכל להתחיל ליצור את העולם שבו נרצה לחיות. למידע נוסף ורכישה