דהרמה בעברית

מערה בשמש – סנגהת המשפחות

  • תאריך: 08.03.2014
  • תאריך סיום: 08.03.2014
  • מורה: אחר  
  • מקום:

אנחנו שמחים להזמין אתכם למפגש נוסף של סנגהת המשפחות

יום שבת ה 8 במרץ. נפגש בשעה 10:00 ונתפזר בשעה 16:00

המפגש הקרוב ייערך באזור הישוב לוזית, וייתמקד בפעילות שתיערך בתוך וליד המערות שבאזור.

נתרגל זחילה מודעת במערה, תרגילי מודעות בתוך החלל הגדול של המערה, נטפח את החושים האחרים בתוך החשיכה ונתענג, כתמיד, על החברה הנפלאה.

הנחיות הגעה: ניתן להגיע ללוזית משני כיוונים. האחד מכיוון כביש 40 (הכביש לבאר שבע), ממנו יורדים לכביש 353 (לכיוון הישובים גת, גלאון ובית ניר) כמה ק"מ צפונה לצמת פלוגות. נוסעים על 353 כמעט עד הפנייה לישוב לוזית. אפשר גם להגיע מכיוון צמת שער הגיא, לכיוון בית שמש (כביש 38), לחלוף על פני בית שמש ולהמשיך עד לצמת שריגים (כביש 353). נוסעים עד הפנייה לישוב לוזית, וממשיכים עוד כמאתיים מטר עד לגשר קטן ולפנייה מערבה לשביל עפר.

אם לא בטוחים לגבי הכניסה לשביל העפר, אפשר לפנות בפנייה לכיוון הישוב לוזית, ומיד לפנות שמאלה לשביל עפר (קצת פחות נוח, אבל עביר). אחרי כמאתיים מטר הוא מתאחד עם שביל עפר רחב יותר, פונים ימינה וממשיכים עד פתח המערה.

הרחבה המובילה למערה נמצאת משמאל לשביל העפר (מדרום), בערך 300-400 מ' מהכביש. תראו גדר, ושער בגדר, שמעברו השני רחבה נעימה תחת עץ גדול. שם נפגש.

ההשתתפות בחלק הזחילה מתאים לילדים מגיל 4 לערך ומעלה. לא ניתן לזחול במערה עם תינוקות.

 

 

חומרי עיון לאירוע זה

טקסטים (0)
וידאו (0)
אודיו (0)
תמונות (0)

ספרייה ולימוד

מולטימדיה

Be Your Own Therapist

צפה והקשב לעוד:

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

"להגיע להארה"

כבוד הדלאי לאמהּ ה-14  

"להגיע להארה" הוא ספר חשוב ומהותי בו פורש בפנינו הדלאי לאמה, בדרך בהירה ומעשית, את שלבי התרגול הרוחני בדרך להשגת מצב ההארה שלמה, מצב תודעה שהוא הרמה הגבוהה ביותר של ההתפתחות הרוחנית. למידע נוסף ורכישה