בודהיזם א-ת

קרמה: כיצד לעצב את עתידנו בעצמנו – Karma: How to shape our future

אנא שימו לב לתנאי ההשתתפות בקורס המתקיים במסגרת התכנית "בודהיזם מאלף ועד תו"!

בקורס זה נתבונן בנושא קרמה בהיבטים שונים. במהלך הקורס נבחן יחדיו את המאפיינים השונים  של קרמה, כיצד קרמה פועלת, תוצאות הקרמה, קרמה כדרך לעיצוב העתיד שלנו כבר עכשיו במה מעשינו.

הלימוד יכלול קריאה בטקסטים מסורתיים, דיון וחקירה, מדיטציות מונחות, זמן להפנמה ולשאלות ותשובות.

גשה קלסנג וונגמו (Geshe Kelsang Wangmo) , הנזירה הראשונה שקבלה את התואר גשה, ידועה כמורה שמציגה את הדברים המורכבים והקשים ביותר להבנה בצורה מאוד ברורה ונגישה.

גשה וונגמו תגיע כאורחת עמותת ידידי הדהרמה וזה לה ביקורה הרביעי בישראל בו נזכה לשמוע את שיעוריה המאלפים והבהירים כל כך.

*

הקורס יינתן באנגלית תוך ליווי של חומרי לימוד מתורגמים לעברית.

מפגשי השאלות והתשובות יעשו בעברית ויונחו על ידי תלמידים ותיקים.

הקורס הינו בשתיקה מלאה, עם נוכחות חובה לאורך הקורס כולו ובכל פעילויותיו.

הקורס מתקיים במסגרת התוכנית "בודהיזם מאלף ועד תו" – תנאי להשתתפות בקורס זה הינו תרגול יומיומי של מדיטציית נתינת הדעת (מיינדפולנס) עפ"י ההנחיות של הנזיר שון, במשך חודשיים לפחות והשלמת החומר שנלמד עד עתה  (נא לחצו כאן).

ברוח המסורת הבודהיסטית, פועלים המורה וכן הצוות המארגן בהתנדבות, ואינם מקבלים כל שכר. גם ההשתתפות בכל הפעילויות הינה על בסיס תרומה- דהנה.

תרומותיכם, שתיאספנה בתום הפעילות, מיועדות לכיסוי כל ההוצאות הארגוניות וביקור המורה.

ההרשמה הסתיימה

ברוח המסורת הבודהיסטית, המורה, וכן הצוות המארגן פועלים בהתנדבות מלאה ואינם מקבלים כל שכר. גם ההשתתפות בקורס זה הינה על בסיס תרומה (דאנה) וללא ציון סכום מוגדר, כדי לאפשר לכל הרוצים להשתתף בקורס לעשות זאת בשמחה ולתרום כפי יכולתם ומתוך רצון ונדיבות הלב.
תרומותיכם, אותן ניתן לעשות בכל עת הן לפני השיעור והן לאחריו, מיועדות לכיסוי כל ההוצאות הארגוניות ולמתן דאנה כהוקרת תודה למורה.
All our activities are organized by volunteers and are offered without any price tag attached. Yet there are some costs to cover and for that we are asking for your donations.
All remaining donations after covering the costs will be offered to the precious teacher.

חומרי עיון לאירוע זה

ספרייה ולימוד

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

"כיצד לראות את עצמך כפי שהנך באמת"

כבוד הדלאי לאמהּ ה-14  

בספרו "כיצד לראות את עצמך כפי שהנך באמת" מדריך אותנו כבוד הדלאי לאמה כיצד לראות את עצמנו כפי שאנו באמת, על מנת שנוכל להתחיל ליצור את העולם שבו נרצה לחיות. למידע נוסף ורכישה