טַנְטְרָה

ריטריט "טארה" בסוכות

שריינו מקום ביומנים! הריטריט יתקיים בשתיקה מלאה. טארה היא ההתגלמות הנשית המייצגת את החכמה והחמלה של כל התודעות המוארות. מדיטה על טארה היא דרך עוצמתית ביותר לזהות ולהתאחד עם הפוטנציאל הפנימי שלנו לחכמה וחמלה. היא תעזור לנו לטהר את השליליות שיצרנו בעבר, ותאפשר לנו להתחבר לאהבה, לחמלה ולחכמה המצויות בנו באופן טבעי.

ללו"ז לחצו כאן  

טארה היא ההתגלמות הנשית המייצגת את החכמה והחמלה של כל התודעות המוארות. מדיטה על טארה היא דרך עוצמתית ביותר לזהות ולהתאחד עם הפוטנציאל הפנימי שלנו לחכמה וחמלה. היא תעזור לנו לטהר את השליליות שיצרנו בעבר, ותאפשר לנו להתחבר לאהבה, לחמלה ולחכמה המצויות בנו באופן טבעי.

נעשה תרגולי הטהרות מיוחדים על 8 התעתועים שיוצרים את 8 הפחדים, נמדוט על 4 המידות שאין להן שיעור כדי לחזק את מצב התודעה החיובי של אהבה וחמלה, שמחה ומידת ההשתוות, ונבקש מאריא טארה הצלחה בכל תוכנית ומיזם שלנו בעתיד.

ליל טארה יהיו 4 מחזורים, הראשון יתחיל ב 19:00 האחרון יסתיים בסביבות 06:00. כל מחזור אורך כשעתיים וכולל קריאת הסאדהנה, לקיחת מקלט, תפילת 7 החלקים, מנדלה ועוד תפילות ובקשות. בעת זימרת השבחים ל 21 הטארות 21 פעמים, תהינה הקפות של שולחן המנחות ולאחר מכן השתחוויות. בסוף תהיה הקדשה וטקס הגשת הצוג.

טארה פוג'ה כדי לכונן את הפוטנציאל החיובי לתרגול הדהרמה שלנו ולכל המיזמים שלנו, אנו מגישים מנחת מנדלה ל 21 הטארות 4 פעמים, וקוראים את השבחים ל 21 הטארות פעמים רבות. הקריאה תהיה בטיבטית.

הערות הרטריט פתוח לכל מי שמאמינים בשלושת האבנים היקרות ובפוטנציאל שלהם עצמם להפוך לבודהה. קבלת חניכה של טארה אינה תנאי הכרחי להשתתפות. המשתתפים בקורס צריכים להכיר את הלימוד הבודהיסטי ולהרגיש נוח לומר תפילות ומנטרות, לדמות את טארה מעל כתר הראש ולהשתחוות.

Tara Retreat with Tara Night 03.10.-08.10

 ARYA TARA, the female liberator who frees from all fears Arya Tara, female aspect of the enlightened mind, will help us purify negativities created in the ast, and will allow us to connect with our own innate love, compassion and wisdom, so thatcan start new projects free from anxieties and worries.

We will do specific purification practices on the eight delusions that create the eight fears, meditate on the 4 immeasurables to enhance the positive mental states of love compassion, joy and equanimity, and supplicate Arya Tara for the success of any other projects that we plan to undertake in the future.

 Tara night – There are 4 sessions, the first one starts at 7pm, the last one finishes at around 6am.

Each session lasts 2 hours, consists of recitation of the sadhana, refuge, 4 immeasurables, 7 limbs, Mandala, then prayers and requests. While chanting the praises to the 21 Taras 21 times, one first circumambulates the altar, and then one is doing prostrations.

At the end, there is a dedication, and in the last session tsog offering.

Tara Puja- In order to generate the positive potential for our dharma practice and all our projects to be actualized, weoffer the mandala to the 21 Taras 4 times, and recite the praises to the 21 Taras many times. The Puja will be chanted mostly in Tibetan.

 The retreat is open to all who have faith in the three jewels and their own potential to become a Buddha. Having received the Tara initiation is not a prerequisite, as one can visualize Tara on one’s crown.

Participants should be familiar with the Buddhist teachings, and they should feel comfortable with reciting prayers and mantras,visualize Tara on their crown and doing prostrations

schedule

חומרי עיון לאירוע זה

טקסטים (0)
וידאו (0)
אודיו (0)
תמונות (0)

ספרייה ולימוד

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

"כיצד לראות את עצמך כפי שהנך באמת"

כבוד הדלאי לאמהּ ה-14  

בספרו "כיצד לראות את עצמך כפי שהנך באמת" מדריך אותנו כבוד הדלאי לאמה כיצד לראות את עצמנו כפי שאנו באמת, על מנת שנוכל להתחיל ליצור את העולם שבו נרצה לחיות. למידע נוסף ורכישה