טַנְטְרָה

תרגול טארה הירוקה

  • תאריך: 04.10.2023   קורס זה מחזורי ומתקיים מדי יום רביעי, החל מתאריך 03.05.2023
  • תאריך סיום: 27.12.2023
  • מורה: מנחה: ליאורה פרייס  
  • מקום: קורס מקוון / אינטרנטי

טארה, היבט נשי של התודעה המוארת, הגיעה על פי המסורת אל מצב הבודהה לאחר שתרגלה בנחישות על מנת להגיע להארה בגוף של אישה. היא אחת מהישויות המוארות המרכזיות בבודהיזם הטיבטי, ונאמר שרבים מהמורים הגדולים הגיעו להארה תוך הסתמכות עליה.

במסורת הטיבטית, טארה מתאפיינת בנכונותה ויכולתה לקום ולפעול מיידית למען היצורים החשים, ומתרגלים פונים אל תרגול הסדהנה שלה לקבלת עזרה במצבים קשים. כתמיכה במצב הקשה השורר כרגע בארץ, המליץ לנו מורנו היקר ג’האדו טולקו רינפוצה על תרגול טארה. לתרגול יתרונות רבים: חיזוק המשענת הפנימית שלנו בתקופה מאתגרת זו, חיזוק היכולת שלנו לתמוך באחרים, טיפוח החכמה והחמלה, והיענות להמלצותיו של ג’האדו רינפוצה, המורה הרוחני של ידידי הדהרמה.

כולם מוזמנים להצטרף לתרגול עוצמתי זה, שמטרתו לשנות את התפיסה שלנו לגבי מי שאנחנו באמת… על ידי טיהור והעצמה אנו מתקרבים לאיכויות המופלאות של אמא טארה, שהן גם טבענו האמיתי, ומסתמכים על השראתה כבסיס לתגובה אפקטיבית למציאות סביבנו – פעילות ללא ליאות שנובעת מחכמה וחמלה. התרגול מתקיים בעברית בימי רביעי, וניתן להוריד את הטקסט בעזרת הקישור למטה.

התרגולים יתקיימו בימי רביעי בשעה 20:00 בלינק הבא:

https://us02web.zoom.us/j/81906824452

Passcode: greentara

משך התרגול כשעה ורבע.

את התרגול תוביל ליאורה פרייס.

אנא התחברו בשעה 19:55 כדי שנוכל להתחיל בזמן.
» אין צורך בהרשמה מראש. אפשר להצטרף באמצעות הלחיצה על הקישור הנ"ל במועד המפגש המקוון.
» מצורפת הסהדנה שבה נשתמש, לרוצים לעיין בה לפני התרגול או לאחריו.

ברוח המסורת הבודהיסטית, כל המארגנים פועלים בהתנדבות מלאה ואינם מקבלים כל שכר. לכל הרוצים, ניתן לתת תרומה (דאנה) כפי יכולתכם ומתוך רצון ונדיבות הלב. תרומותיכם תופנינה לפעילות העמותה.

עוד על דאנה בימי קורונה ונדיבות הלב – תוכלו לקרוא כאן

את התרומה ניתן לבצע באמצעות האתר המאובטח Paypal ע"י לחיצה על Create an Account ומילוי פרטי כרטיס האשראי (בהרשמה חד-פעמית המידע אינו נשמר בשרתי Paypal). אם ברצונכם לקבל קבלה עבור הדאנה, אנא הקפידו בעת ביצוע התשלום בפייפאל לרשום את שמכם ואת הכתובת המלאה למשלוח.

תרמו עכשיו לידידי הדהרמה וסייעו לנו להמשיך בפעילות! ניתן לתרום בהעברה בנקאית לזכות ידידי הדהרמה, בנק הפועלים סניף היצירה 459, חשבון 11197 - ולציין את מטרת ההעברה ** או ללחוץ על כפתור הפייפאל תרומה עבור ידידי הדהרמה דרך פייפאל

כמו כן ניתן לעשות העברה בנקאית לזכות ידידי הדהרמה, בנק הפועלים סניף היצירה 459, חשבון 11197.

 

 

 

 

 

 

חומרי עיון לאירוע זה

אודיו (0)
תמונות (0)

ספרייה ולימוד

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

"להגיע להארה"

כבוד הדלאי לאמהּ ה-14  

"להגיע להארה" הוא ספר חשוב ומהותי בו פורש בפנינו הדלאי לאמה, בדרך בהירה ומעשית, את שלבי התרגול הרוחני בדרך להשגת מצב ההארה שלמה, מצב תודעה שהוא הרמה הגבוהה ביותר של ההתפתחות הרוחנית. למידע נוסף ורכישה