ספרייה ולימוד

תרמו עכשיו לידידי הדהרמה וסייעו לנו להמשיך בפעילות! ניתן לתרום בהעברה בנקאית לזכות ידידי הדהרמה, בנק הפועלים סניף היצירה 459, חשבון 11197 - ולציין את מטרת ההעברה ** או ללחוץ על כפתור הפייפאל תרומה עבור ידידי הדהרמה דרך פייפאל

דברים מאת מורינו היקרים דנמה לוצ'ו רינפוצ'ה וג'האדו רינפוצ'ה לקראת ביקור הנזיר שון 2013

לקראת ביקורו של הנזיר שון בישראל פנה הנזיר שון-לה, באמצעות חברתנו גילה, למורינו דנמה לוצ'ו רינפוצ'ה וג'האדו רינפוצ'ה בבקשה שיתפללו למען ידידי הדהרמה בישראל. הנזיר שון ביקש את תפילותיהם וברכתם כדי שביקורו – וביקוריהם של מורי דהרמה אחרים בארץ – יהיו מועילים לכל המעוניינים בתרגול הדהרמה.

אנחנו שמחים להביא בפניכם את דבריהם של מורינו היקרים:

דנמה לוצ'ו רינפוצ'ה נעתר לבקשה והשיב שאם הנזיר שון מצדו יישא תפילות, רינפוצ'ה עצמו יתפלל וגם מצדם של ידידי הדהרמה יהיו כוונה ומניע נכונים – כל התנאים האלה יחד יביאו להצלחת הביקור של שון – וביקוריהם של מורי דהרמה אחרים.

דנמה לוצ'ו רינפוצ'ה הנחה אותנו לכונן את הכוונה והמניע הנכונים כדי להביא להצלחת הביקור ולהצלחת הקבוצה;

אם כולנו נעשה כך – תצלח דרכנו.

ג'האדו רינפוצ'ה הודה לנזיר שון על פנייתו ודאגתו לידידי הדהרמה, ואמר כי הוא מתפלל תמיד להצלחת הפעילויות של ידידי הדהרמה וכי יוסיף ויעשה זאת גם עתה לבקשתו המיוחדת של הנזיר שון.

ספרייה ולימוד

מולטימדיה

Green Tara Mantra -108 Repetitions

צפה והקשב לעוד:

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

"כיצד לראות את עצמך כפי שהנך באמת"

כבוד הדלאי לאמהּ ה-14  

בספרו "כיצד לראות את עצמך כפי שהנך באמת" מדריך אותנו כבוד הדלאי לאמה כיצד לראות את עצמנו כפי שאנו באמת, על מנת שנוכל להתחיל ליצור את העולם שבו נרצה לחיות. למידע נוסף ורכישה