הַנָּזִיר שון פרייס

הנזיר שון עובד במספר פרויקטים של איתור, הדפסה מחדש, עריכה ותרגום של ספרים טיבטיים נדירים.

הַנָּזִיר שון פרייס

הנזיר שון נולד בבריטניה בשנות הששים המאוחרות. לאחר שהשלים את חוק לימודיו ורכש תואר בהנדסה, נסע שון בגיל עשרים ליפן. שם הוא למד בודהיזם ושפות.

ב-1993 הגיע לדהרמסאלה שבצפון הודו, על מנת ללמוד במכון לדיאלקטיקה בודהיסטית, ולמד שם כחמש שנים, לפני שעבר למנזרי דרפונג (Drepung) שבדרום הודו ושצ'ן (Shechen) שבנפאל להמשך לימודיו.

בעודו משלים את לימודי הנזירים המסורתיים, למד שון ותרגל גם תחת הנחייתם של מורים רבים כגון ה"ק הדלאי לאמה, קייבג'ה דנמה לוצ'ו רינפוצ'ה, קייבג'ה טרולשיק רינפוצ'ה, קייבג'ה קאמטרול רינפוצ'ה, לאטי רינפוצ'ה, גשה וונגצ'ן, שצ'ן רבג'ם רינפוצ'ה, יונגזין קנפו רינפוצ'ה, ישה גיאלצן ונוספים. במהלך תקופת לימודיו עם מורים אלו שירת אותם שון כמתורגמן וכעוזר אישי.

הנזיר שון-לה נענה בנדיבות רבה לבקשת עמותת ידידי הדהרמה להוביל את התוכנית "בודהיזם מאלף ועד תו" וסייע לנו בהכנתה ובהתאמתה לצרכי קהילת המתרגלים המערביים. התכנית הינה בברכתו ובמעורבותו של אחד מחשובי המורים והיוגים בני ימינו מזרם הגלוגפה -דנמה לוצ'ו רינפוצ'ה.

 

 

תמונות

לכל התמונות של המורה (3) »

המורה בספריית המדיה

הקורסים הבאים

לרשימת קורסי העבר של המורה »

ספרייה ולימוד

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

"למלא את הלב בחמלה"

כבוד הדלאי לאמהּ ה-14  

ספרו של כבוד הדלאי לאמה - "למלא את הלב בחמלה", המראה לנו כיצד החמלה יכולה להיות מקור בלתי נדלה של אושר בחיינו. למידע נוסף ורכישה