אודות האתר

ברוכים הבאים ל"בית" הוירטואלי של ידידי הדהרמה – אנו נרגשים וגאים מאד להציג, ולראות את האתר החדש באויר. ה"בית" הוירטואלי, המקום בו קורים הדברים, מאד ידידותי ומזמין לחויה משפרת ומענינת של פעילויות ותכנים מגונים.

האתר הוא פרי עמל של חדשים על חדשים של עבודה קשה, ולכן תודה מיחדת לשחף בורנשטיין ולבית tummo על בנית האתר, לדלית פלישצ'וק שבלעדיה כל זה לא היה קורה, לירון בהיר על הרוח הגבית, ולכל הגמדים הקטנים וטובי הלב שנתנו כתף ועזרו לנו ביצירת האתר החדש. לכל ארך הדרך עמדה לנגד עינינו המטרה של קדום הדהרמה בישראל, חשיפת קהל רחב למורים שאנו מזמינים (נזירים טיבטים ומערביים, המגיעים לארץ ללמד ברוח הבודהיזם הטיבטי), הרחבת ההכרות והידע עם עולם הדהרמה והמדיטציה, ובית לכל הידידים והידידות.

האתר החדש מהוה שנוי משמעותי מהאתר הקדם שלנו ומציע שלל תכונות חדשות, אנחנו ממליצים לכלם להסתובב באתר, להכיר אותו, ולמצא את כל הדברים המגניבים שיש כאן ( האתר מרכב ויתכן שתצטרכו זמן כדי לגלות את כל האפשריות הטמונות בו). מעוד ממלץ ללכת לדפים המיחדים כגון "ספריה ולמוד" ו"פעילויות". אתם יכולים לכתב לנו בצור קשר ו/ או גם לפייסבוק.

 

ספרייה ולימוד

מולטימדיה

Healing From A War 2012 By Venerable Chodron

צפה והקשב לעוד:

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

"להגיע להארה"

כבוד הדלאי לאמהּ ה-14  

"להגיע להארה" הוא ספר חשוב ומהותי בו פורש בפנינו הדלאי לאמה, בדרך בהירה ומעשית, את שלבי התרגול הרוחני בדרך להשגת מצב ההארה שלמה, מצב תודעה שהוא הרמה הגבוהה ביותר של ההתפתחות הרוחנית. למידע נוסף ורכישה