"מעבר לדת"

כבוד הדלאי לאמהּ ה-14  
כבוד הדלאי לאמה פורש בספרו תוכנית פורצת דרך הפונה גם אל מיליוני האנשים שאינם רואים בעצמם חלק משום מסורת דתית אך עדיין כמהים לחיים שיש בהם סיפוק רוחני ועשייה למען עולם טוב יותר.
john hain

john hain

בספר זה, "מעבר לדת", ממשיך כבוד הדלאי לאמה לפתח ולהעמיק את החזון שלו לגבש אתיקה המבוססת על עקרונות אוניברסליים במקום על עקרונות דתיים.

מעבר לדת – אתיקה לעולם שלם, הכתוב בסגנון ישיר ומלא חמלה, מבקש לפנות גם אל מיליוני האנשים שאינם רואים בעצמם חלק משום מסורת דתית ולהציע להם נתיב רוחני לא-דתי. הוא מתעלה מעל לתחרותיות ולמלחמות הדת בעולמנו ומנסח מערכת של אתיקה לעולם המשותף לכולנו – אתיקה חילונית הנותנת את מלוא הכבוד למאמינים וללא-מאמינים כאחד.

הדלאי לאמה יוצא כאן בקריאה נרגשת ליישם את מה שהוא מכנה "הדרך השלישית" – דרך לחיים מוסריים ומאושרים ולקהילה אנושית גלובלית בעלת ערכים משותפים המבוססים על הבנה וכבוד הדדי. כמי שנודע כסמכות רוחנית ראשונה במעלה, הוא משרטט כאן תוכנית פורצת דרך שיכולה להכיל את כל מי שבוחר לא להזדהות עם אף מסורת דתית, אך עדיין כמהָּ לחיים שיש בהם סיפוק רוחני ועשייה למען עולם טוב יותר.

ling rinpoche with beyond religion

תרגום לעברית: יסמין הלוי.
מומלץ לקנות שני ספרים – האחד לעצמך, השני – כמתנה למי שקרוב ללבך.

במסגרת מבצע "חורף חם 2017" – מחיר הספר 50 ש"ח (במקום 65 ש"ח), כולל משלוח בדואר רשום בישראל.

כמו כן תוכלו לרכוש בתקופת המבצע ספר (או יותר..) מתנה לאהוביכם ולמכריכם בחו"ל במחיר 70 ש"ח לספר כולל משלוח – והספר יגיע למענם בחו"ל באמצעות דואר רשום אווירי.

אנא שימו לב –

  1. בעת ביצוע התשלום בפייפאל אנא הקפידו לרשום את שם הנמען ואת הכתובת המלאה למשלוח.
  2. אם המען הינו בחו"ל אנא רשמו את הפרטים באנגלית, ועברו גם לדף "מבצע חורף חם", בו תשלמו את יתרת עלות המשלוח לחו"ל בסך 20 ש"ח.
  3. הספר יישלח לכתובתך בישראל עם קבלת התשלום ויגיע בתוך 21 ימי עסקים לכל היותר.

הרכישה מתבצעת באמצעות האתר המאובטח Paypal ע"י לחיצה על Create an Account ומילוי פרטי כרטיס האשראי (בהרשמה חד-פעמית המידע אינו נשמר בשרתי Paypal).

מחיר הספר - 50 ₪,
כולל דמי משלוח.
* הרכישה מתבצעת באתר המאובטח Paypal
ע"י לחיצה על Create an Account
ומילוי פרטי כרטיס האשראי
בהרשמה חד פעמית המידע אינו נשמר בשרתי Paypal

ספרייה ולימוד

מולטימדיה

Green Tara Mantra -108 Repetitions

צפה והקשב לעוד:

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

מבצע "חורף חם 2017" לרגל החג של החגים – ספרי הדלאי לאמה בעברית

אנו שמחים להעניק לקוראי הדהרמה בעברית את האפשרות לרכוש שלושה מספרי כבוד הדלאי לאמה בתרגום לעברית ובמחיר הנחה מיוחד למידע נוסף ורכישה