האימון הבודהיסטי

אני הוא המאסטר – לימוד על פי ארבע אמיתות הנעלים

  • תאריך: 28.05.2015
  • תאריך סיום: 30.05.2015
  • מורה: גֶשֶה להאקדור  
  • מקום: קיבוץ יחיעם

שום דבר לא מתהווה באופן מקרי או מפתיע. כל החוויות הנעימות והבלתי נעימות שלנו מתהוות מהגורמים להן. אם איננו רוצים לחוות עצב או אי נחת עלינו להימנע מצבירת הגורמים לעצב ולאי נחת.

אם אתה רוצה להיות מאושר ושָׁלֵו עליך לטפח את הגורמים לאושר ולשלווה. אתה הוא המאסטר שלך-עצמך – עתידך בידיך. אל תרמה את עצמך ודע איך לדאוג לעצמך במידה מינימלית של תלות בגורמים חיצוניים.

את המפתח לכך נלמד בקורס הזה מפי גשה להאקדור. הקורס יתבסס על לימוד ארבע אמיתות הנעלים, המהוות את יסוד התורה הבודהיסטית. באמצעות ניתוח ממשי של חוויות בחיינו מחד, והבנת הגורמים למה שמתרחש בחיינו מאידך,  נוכל לפתח ראייה שונה מראייתנו כיום ולהבין שיש דרך לשנות את התנהגותנו ואת דרך מחשבתנו.

גשה להקדור לה יציג בפנינו דרך שככל שנלמד לחיות לפיה,  החוויות שנחווה תהיינה יותר נעימות וההתמודדות שלנו עם כל הנקרה בדרכינו בחיי היומיום, תהיה לחוויה מועילה ונעימה.

 

צילם משה בראל

צילם משה בראל

 

הקורס מיועד לבעלי רקע מוקדם בבודהיזם.

הקורס מתקיים בשפה האנגלית

הקורס בשתיקה מלאה

♦♦♦♦♦

ברוח המסורת הבודהיסטית, פועלים המורה וכן הצוות המארגן בהתנדבות, ואינם מקבלים כל שכר. גם ההשתתפות בכל הפעילויות הינה על בסיס תרומה- דאנה.

תרומותיכם, שתיאספנה בתום הפעילות, מיועדות לכיסוי ההוצאות הארגוניות  ולמתן דאנה כהוקרת תודה למורה.

♦♦♦♦♦

ההרשמה ניפתחה 

 

ברוח המסורת הבודהיסטית, המורה, וכן הצוות המארגן פועלים בהתנדבות מלאה ואינם מקבלים כל שכר. גם ההשתתפות בקורס זה הינה על בסיס תרומה (דאנה) וללא ציון סכום מוגדר, כדי לאפשר לכל הרוצים להשתתף בקורס לעשות זאת בשמחה ולתרום כפי יכולתם ומתוך רצון ונדיבות הלב.
תרומותיכם, אותן ניתן לעשות בכל עת הן לפני השיעור והן לאחריו, מיועדות לכיסוי כל ההוצאות הארגוניות ולמתן דאנה כהוקרת תודה למורה.
All our activities are organized by volunteers and are offered without any price tag attached. Yet there are some costs to cover and for that we are asking for your donations.
All remaining donations after covering the costs will be offered to the precious teacher.

חומרי עיון לאירוע זה

אודיו (0)
תמונות (0)

ספרייה ולימוד

מולטימדיה

מהי התודעה? - What is the mind?

צפה והקשב לעוד:

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

"טיפוח הפוטנציאל האנושי"

ג'טסונמה טנזין פאלמו  

בספרה "טיפוח הפוטנציאל האנושי" (שש השלמויות) מעניקה לנו ג'טסונמה טנזין פאלמו מבט רחב על האימון הבודהיסטי מעבר לישיבה על הכרית. ספרה הינו תרגום הקורס שנתנה בישראל ב-2006. למידע נוסף ורכישה