קולנוע בודהיסטי מהכורסה

  • תאריך: 19.03.2020
  • תאריך סיום: 24.03.2020
  • מורה: אחר  
  • מקום: קורס מקוון / אינטרנטי

החל מחמישי 19.3.20 במשך שבוע, מידי יום בשעה 18:00 העלינו בסליידר הראשי בדף הבית של האתר קישור לצפייה בסרטים נבחרים על בודהיזם וטיבט.

כעת ניתן לצפות בסרטים בכל יום ושעה שתרצו, עפ"י נוחותכם!..

הנה לוח ההקרנות:
19-3-20 בודהה קטן (ברטולוצ'י) – שמחים לפתוח את "קולנוע בודהיסטי מהכורסה" עם הסרט בודהה קטן, סרטו של ברנרדו ברטולוצ'י (1993). משלחת נזירים בודהיסטים מבוטאן מבשרת למשפחה אמריקאית כי בבנם הקטן נתגלגלה נשמתו של לאמה מנוח.
*
20-3  העולם האבוד של טיבט – בודהיזם מהכורסה יוביל הערב אל סרט דוקומנטרי של BBC על טיבט, אנשיה ונופיה. 
*
21-3  ספר המתים הטיבטי – הערב נעמיק בבארדו טודול – ספר המתים הטיבטי המהווה את אחד מהתרגולים הטיבטים בודהיסטיים החשובים. (תרגום לעברית) 
*
22-3  יאנגסי – הערב נשמע את סיפורו של דילגו קהיינטסה יאנגסי – גלגולו של אחד המאסטרים הגדולים של הבודהיזם הטיבטי במאה העשרים.
*
23-3 מערה בשלג – נקדיש את הערב לג'טסונמה טנזין פאלמו – אחת הנזירות המערביות הראשונות, שתרגלה במשך 12 שנה במערה וכיום היא ראש מנזר בצפון הודו (תרגום לעברית).
*
24-3  הבודהה החי – נסיים את סדרת "קולנוע בודהיסטי מהכורסה" במסע החיפוש המרתק אחר גלגולו של הקארמפה ה-16.
***
» כל הסרטים באנגלית, או בתרגום לאנגלית; ספר המתים הטיבטי ומערה בשלג – בתרגום לעברית.
» אתם מוזמנים להקיש על שמות הסרטים ולעבור ולצפות בהם.
נייחל ונתפלל למען בריאותם ושלומם של כולם ברחבי הגלובוס!

תרמו עכשיו לידידי הדהרמה וסייעו לנו להמשיך בפעילות! ניתן לתרום בהעברה בנקאית לזכות ידידי הדהרמה, בנק הפועלים סניף היצירה 459, חשבון 11197 - ולציין את מטרת ההעברה ** או ללחוץ על כפתור הפייפאל תרומה עבור ידידי הדהרמה דרך פייפאל

חומרי עיון לאירוע זה

טקסטים (0)
וידאו (0)
אודיו (0)
תמונות (0)

ספרייה ולימוד

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

"טיפוח הפוטנציאל האנושי"

ג'טסונמה טנזין פאלמו  

בספרה "טיפוח הפוטנציאל האנושי" (שש השלמויות) מעניקה לנו ג'טסונמה טנזין פאלמו מבט רחב על האימון הבודהיסטי מעבר לישיבה על הכרית. ספרה הינו תרגום הקורס שנתנה בישראל ב-2006. למידע נוסף ורכישה