דף ביקור מורה

אני לוסנג בישראל מרץ 2022

אנו שמחים להודיע על ביקורה הפיזי של מורתנו היקרה, אני לוסנג, בישראל! לאחר העדרות של כשנתיים בעקבות מגפת הקורונה, אני לוסנג תגיע לארץ בחודש מרץ ותקיים מספר מפגשים.

אנחנו נרגשים מביקורה של אני לוסנג בישראל ומהאפשרות שכה התגעגענו אליה ללמוד ולתרגל במחיצתה הקרובה גם בקורסי לימוד פרונטליים. אני לוסנג הינה מורה מרתקת, אישית, היוצרת קשר בלתי אמצעי עם תלמידיה הרבים – וביקוריה בישראל במשך שנים רבות הם מעמודי התווך של עמותת ידידי הדהרמה.

במסגרת ביקור זה, הפותח צוהר ותקווה גם לביקורים עתידיים של מורינו האהובים, אנו רוצים להביע את תודותינו העמוקות לאני לוסנג לא רק על חוכמתה ולימודיה המעמיקים והנגישים, אלא גם על הקשר העמוק שיצרה עימנו ועל היותה נדבך כה חשוב ומכוון בחיינו כקהילת דהרמה בישראל.

לכן – את הקורס הפיזי הראשון שנקיים בכפר מונש ביום 12.3.22 ננצל גם לשתי פעילויות מרגשות נוספות:

1. הוקרת תודה – נייחד פרק זמן קצר כדי להביע את תודותינו העמוקות לאני לוסנג [וגם נברך אותה ליום הולדתה..] ונגיש לה שי מכולנו.

2. שיחה קבוצתית אינטימית – לאחר תקופה כה ארוכה בה חסרנו את נוכחות מורינו, נוכל לנצל את המפגש הזה לשוחח יחד עם אני לוסנג על כל מה שבליבנו: על הקורס, על אתגרים ופחדים, על מכשולים ותרגול, ועוד.

**

במסגרת ביקורה בישראל אני לוסנג תלמד ותתרגל מגוון נושאים:

♦ יום חמישי, 3/3/22, ראש השנה הטיבטית (לוסאר), מפגש מקוון.

♦ יום שבת, 12/3/22, שבת דהרמה – סבלנות לעומת כעס, כפר מונאש.

♦ יום שלישי, 22/3/22 שעה 18:00.בית משפחת שרעבי, רחוב שדות 30 עין הבשור. מתוך פרק 4 המדריך לאורח חיי הבודהיסטווה של שנטידווה. אנשי קשר לפרטים:
עינבל- 052-3313214  עירית – 054-791-7051    המפגש נדחה מיום ראשון ה-13/3 ליום שלישי 22/3 עקב מחלתה של אני לוסנג. 

♦ ימי חמישי, 17/3/22 (זום בלבד), /2224/3 , 31/3/22, בין סוטרה לטנטרה – תרגולי סאדהנה, אצל תמי שלף בתל אביב. התרגול יועבר גם בזום.

♦ יום שישי ,18/3/22, לבד אבל ביחד – יום תרגול טונג לן, כפר מונאש.

ברוח המסורת הבודהיסטית, המורה וכן הצוות המארגן פועלים בהתנדבות ואינם מקבלים כל שכר. גם ההשתתפות בקורסים אלו זה הינה על בסיס תרומה (דאנה).

תרומותיכם, שתיאספנה בתום הפעילות, מיועדות לכיסוי כל ההוצאות הארגוניות ולמתן דאנה כהוקרת תודה למורה.

 

ברוח המסורת הבודהיסטית, המורה, וכן הצוות המארגן פועלים בהתנדבות מלאה ואינם מקבלים כל שכר. גם ההשתתפות בקורס זה הינה על בסיס תרומה (דאנה) וללא ציון סכום מוגדר, כדי לאפשר לכל הרוצים להשתתף בקורס לעשות זאת בשמחה ולתרום כפי יכולתם ומתוך רצון ונדיבות הלב.
תרומותיכם, אותן ניתן לעשות בכל עת הן לפני השיעור והן לאחריו, מיועדות לכיסוי כל ההוצאות הארגוניות ולמתן דאנה כהוקרת תודה למורה.
All our activities are organized by volunteers and are offered without any price tag attached. Yet there are some costs to cover and for that we are asking for your donations.
All remaining donations after covering the costs will be offered to the precious teacher.

חומרי עיון לאירוע זה

טקסטים (0)
וידאו (0)
אודיו (0)
תמונות (0)

ספרייה ולימוד

מולטימדיה

Timeless Quotes From the Buddha

צפה והקשב לעוד:

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

"כיצד לראות את עצמך כפי שהנך באמת"

כבוד הדלאי לאמהּ ה-14  

בספרו "כיצד לראות את עצמך כפי שהנך באמת" מדריך אותנו כבוד הדלאי לאמה כיצד לראות את עצמנו כפי שאנו באמת, על מנת שנוכל להתחיל ליצור את העולם שבו נרצה לחיות. למידע נוסף ורכישה