טַנְטְרָה

"בודהיציטה" – קורס ללא לינה

19-20.10.12 | רישום והגעה 09:30. הקורס ללא לינה 10:00-17:00 | רחוב חיים לבון 37 – רמת אביב, ת"א

ללו"ז לחצו כאן.

בודהיצ'יטה, השאיפה להשגת שחרור למען תועלתם של כל היצורים החשים, היא ללא ספק יעד נאצל. אולם זהו גם רעיון שיכול להישמע מפחיד, שכן הוא מחייב ויתור על התפיסה שהאושר של עצמנו חשוב מאושרם של אחרים.

מה אנחנו יכולים להפסיד אם נשנה את עמדותינו ותפיסותינו? רק את העיסוק העצמי המופרז שלנו, שיוצר סבל רב לעצמנו ולאחרים.

עם תחילת התרגול יתבררו יתרונותיו – שלשלאות האגו יישברו, עולמנו יתרחב, ליבנו ייפתח. ככל שנתמיד באימון, נהפוך חזקים, בטוחים ושלווים יותר.

הערה: הסדנה מיועדת למי שהם בעלי ידע על הבודהא-דהרמה, או עבור מי שהם בעלי מחשבה פתוחה לשמיעת רעיונות חדשים גם בלי להבין אותם לגמרי.

How to develop Bodhicitta? 19.10.-20.10.

Bodhicitta, the thought to attain Enlightenment for the benefit of all Sentient Beings, certainly a noble goal, yet also something that can be quite frightening, as we have to give up our view, that my happiness is more important than the happiness of others.

What can we lose by changing our attitudes and views? Only our exaggerated self concern, that creates a lot of suffering for ourselves and others.

As you start to practice you will discover the advantages of it, the chains of ego will burst open, our world becomes bigger, the heart opens and as we continue to practice we become stronger, more confident, and definitely more peaceful.

For people who some knowledge about the Buddha Dharma, or a mind that is open enough to hear new things without having to understand all of it.

schedule

חומרי עיון לאירוע זה

טקסטים (0)
וידאו (0)
אודיו (0)
תמונות (0)

הוסף תגובה

יש לרשום שם מלא

יש לרשום כתובת אימייל תקינה

יש לרשום תגובה

ספרייה ולימוד

מולטימדיה

Om Mani Peme Hum - Tibetan Short Form 108 times

צפה והקשב לעוד:

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

"כיצד לראות את עצמך כפי שהנך באמת"

כבוד הדלאי לאמהּ ה-14  

בספרו "כיצד לראות את עצמך כפי שהנך באמת" מדריך אותנו כבוד הדלאי לאמה כיצד לראות את עצמנו כפי שאנו באמת, על מנת שנוכל להתחיל ליצור את העולם שבו נרצה לחיות. למידע נוסף ורכישה