דף ביקור מורה

ביקור גשה להאקדור 12-31 במאי 2015

♦ חמישי – שבת 14-16 במאי 2015 בקיבוץ יחיעם "התמרת התודעה – האם אפשרי" ♦ שישי,שבת 22,23 במאי 2015 בנווה שלום (ללא לינה) "בחירה חופשית או גורל – קארמה" ♦ חמישי עד שבת 28-30 במאי 2015 בקיבוץ יחיעם – "אני הוא המאסטר – לימוד על פי ארבע אמיתות הנעלים"

גשה להאקדור  ליווה לאורך שנים את הדלאי לאמה במסעותיו ברחבי העולם כמתרגם ומשמש מאפריל 2005 בתפקיד מנהל הספרייה והארכיון לכתבים טיבטיים (המכון ללימודים טיבטיים) בדהרמסלה.

גשה לקדור הוא מסטר של בודהיזם טיבטי. (התואר גשה מקביל לתואר דוקטור במערב).  כמו כן הוא בעל תואר כבוד של אוניברסיטת קולומביה הבריטית ושל אוניברסיטת דלהי. גשה להאקדור היה שותף בתרגום ובהפקה של כמה מספריו של הדלאי לאמה, והוא ממשיך בתרגום לאנגלית של פרשנויות וכתבים בודהיסטיים.

גשה להאקדור נענה להזמנת ידידי הדהרמה ויגיע לביקור בישראל בין התאריכים 12-31 במאי 2015.

במהלך הביקור יתקיימו הקורסים הבאים:

♦ חמישי – שבת 14-16 במאי 2015 בקיבוץ יחיעם "התמרת התודעה – האם אפשרי"

♦ שישי,שבת  22,23 במאי 2015 בנווה שלום (ללא לינה) "בחירה חופשית או גורל – קארמה"

♦ חמישי עד שבת 28-30 במאי 2015 בקיבוץ יחיעם – "אני הוא המאסטר –  לימוד על פי ארבע אמיתות הנעלים"

עיקבו באתר – ההרשמה לקורסים תחל בקרוב

ברוח המסורת הבודהיסטית, המורה, וכן הצוות המארגן פועלים בהתנדבות מלאה ואינם מקבלים כל שכר. גם ההשתתפות בקורס זה הינה על בסיס תרומה (דאנה) וללא ציון סכום מוגדר, כדי לאפשר לכל הרוצים להשתתף בקורס לעשות זאת בשמחה ולתרום כפי יכולתם ומתוך רצון ונדיבות הלב.
תרומותיכם, אותן ניתן לעשות בכל עת הן לפני השיעור והן לאחריו, מיועדות לכיסוי כל ההוצאות הארגוניות ולמתן דאנה כהוקרת תודה למורה.
All our activities are organized by volunteers and are offered without any price tag attached. Yet there are some costs to cover and for that we are asking for your donations.
All remaining donations after covering the costs will be offered to the precious teacher.

חומרי עיון לאירוע זה

טקסטים (0)
וידאו (0)
אודיו (0)
תמונות (0)

ספרייה ולימוד

מולטימדיה

Tibet - A Buddhist Trilogy - Full Documentary 1984

צפה והקשב לעוד:

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

"להגיע להארה"

כבוד הדלאי לאמהּ ה-14  

"להגיע להארה" הוא ספר חשוב ומהותי בו פורש בפנינו הדלאי לאמה, בדרך בהירה ומעשית, את שלבי התרגול הרוחני בדרך להשגת מצב ההארה שלמה, מצב תודעה שהוא הרמה הגבוהה ביותר של ההתפתחות הרוחנית. למידע נוסף ורכישה