טַנְטְרָה

הרצאה "יוגת מורה הרוח בשש עיתות מדיטציה"

  • תאריך: 04.07.2012
  • תאריך סיום: 07.07.2012
  • מורה: הַנָּזִיר שון פרייס  
  • מקום: מרכז שנטידווה, רמת גן (ליד כפר המכביה) שדרות בן צבי 21
הזמנה לשיעור עם הנזיר שון – הסבר על: יוגת מורה הרוח בשש עיתות מדיטציה

4.7.12  יום רביעי | בשעה 19:00 | מרכז שנטידווה, שד' בן צבי 21 ב', [ליד כפר המכבייה] ברמת גן – למפה, דהרמפון – למידע והכוונה:  052-4710445
הנזיר שון נענה לבקשתנו לתת לנו הסברים לגבי התרגול של יוגת מורה הרוח בשש עיתות מדיטציה – שג'האדו רינפוצ'ה נתן לנו כמחויבות לאחר ההעצמה של 21 הטארות (העצמה השייכת ליוגת הטנטרה הגבוהה ביותר), בפברואר 2012 בתובל.

הלימוד יינתן כאמור אך ורק לאלה שקיבלו העצמה של יוגת הטנטרה הגבוהה ביותר ושלקחו על עצמם את המחויבות לתרגל את יוגת מורה הרוח בשש עיתות מדיטציה.

בבקשה הביאו עימכם את הטקסטים בעזרתם אתם מתרגלים [וגם את הטקסטים שחולקו בעת החניכה]

כרגיל, גם פעילות זו נערכת בזכות נדיבות לבם של המשתתפים.

אנא דייקו

אנא הודיעו בהקדם על כוונתכם לבוא לנזיר תקצ'וק: tenzin.thekchok@gmail.com

בברכה,

"ידידי הדהרמה" קבוצת לימוד שנטידווה FPMT ישראל

ברוח המסורת הבודהיסטית, המורה, וכן הצוות המארגן פועלים בהתנדבות מלאה ואינם מקבלים כל שכר. גם ההשתתפות בקורס זה הינה על בסיס תרומה (דאנה) וללא ציון סכום מוגדר, כדי לאפשר לכל הרוצים להשתתף בקורס לעשות זאת בשמחה ולתרום כפי יכולתם ומתוך רצון ונדיבות הלב.
תרומותיכם, אותן ניתן לעשות בכל עת הן לפני השיעור והן לאחריו, מיועדות לכיסוי כל ההוצאות הארגוניות ולמתן דאנה כהוקרת תודה למורה.
All our activities are organized by volunteers and are offered without any price tag attached. Yet there are some costs to cover and for that we are asking for your donations.
All remaining donations after covering the costs will be offered to the precious teacher.

חומרי עיון לאירוע זה

תמונות (0)

ספרייה ולימוד

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

"כיצד לראות את עצמך כפי שהנך באמת"

כבוד הדלאי לאמהּ ה-14  

בספרו "כיצד לראות את עצמך כפי שהנך באמת" מדריך אותנו כבוד הדלאי לאמה כיצד לראות את עצמנו כפי שאנו באמת, על מנת שנוכל להתחיל ליצור את העולם שבו נרצה לחיות. למידע נוסף ורכישה