האימון הבודהיסטי

כיצד תפילות ותרגולים רוחניים יכולים לעזור בזמנים קשים – מפגש שיח עם אני לוסנג

English is below

נדמה שתפילות ותרגולים רוחניים לא יכולים לגרום לניסים להתרחש; אבל מה יכולים התפילות והתרגולים הרוחניים לגרום לתודעתנו?

ניפגש בביתה של מיכל ב 28/5 בשעה 19:00, נדון בנושא ונחלוק זה עם זה את מחשבותינו, נבחן לאן אנחנו מכוונים את תודעתנו ברגעים קשים ומה אנחנו מצפים שיקרה, ואז, ברמה האישית, מה עוזר לנו במידה הרבה ביותר.

ננסה לצרף יחד את המחשבות, הגישות והשאיפות הטובות שלנו, כך שלפחות לא נגרום למצב הקשה להיות קשה אף יותר.

נא להביא כריות וכיבוד. ההרשמה פתוחה.

להצטרפות בזום:

https://us02web.zoom.us/j/81567040249

סיסמה: 1234

אני לוסנג  – מורה מרתקת, סוחפת ומעמיקה המלווה את עמותת ידידי הדהרמה שנים רבות מאוד. אני לוסנג מעבירה את נושאי הלימוד בצורה אישית, נגישה ומסקרנת ויוצרת קשר בלתי אמצעי עם תלמידיה הרבים – וביקורה הקבוע בישראל הוא אחד מעמודי התווך של ידידי הדהרמה.

Ani Losang – How can prayers and spiritual practices help in difficult times? 

Looks like they can not make miracles happen, but what do spiritual practices do to our mind.
We will meet at Michal's house, and discuss and share with each other, where we direct the mind in difficult moments, what we expect to happen, and then, on an individual base, what helps us.
Let us join our good thoughts, attitudes and aspirations to at least not make the difficult situation even more difficult.

Zoom link: https://us02web.zoom.us/j/81567040249

Passcode: 1234
ברוח המסורת הבודהיסטית, המורה, וכן הצוות המארגן פועלים בהתנדבות מלאה ואינם מקבלים כל שכר. גם ההשתתפות בקורס זה הינה על בסיס תרומה (דאנה) וללא ציון סכום מוגדר, כדי לאפשר לכל הרוצים להשתתף בקורס לעשות זאת בשמחה ולתרום כפי יכולתם ומתוך רצון ונדיבות הלב.
תרומותיכם, אותן ניתן לעשות בכל עת הן לפני השיעור והן לאחריו, מיועדות לכיסוי כל ההוצאות הארגוניות ולמתן דאנה כהוקרת תודה למורה.
All our activities are organized by volunteers and are offered without any price tag attached. Yet there are some costs to cover and for that we are asking for your donations.
All remaining donations after covering the costs will be offered to the precious teacher.

חומרי עיון לאירוע זה

טקסטים (0)
וידאו (0)
אודיו (0)
תמונות (0)

ספרייה ולימוד

מולטימדיה

Natural World: Himalayas from the BBC

צפה והקשב לעוד:

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

"להגיע להארה"

כבוד הדלאי לאמהּ ה-14  

"להגיע להארה" הוא ספר חשוב ומהותי בו פורש בפנינו הדלאי לאמה, בדרך בהירה ומעשית, את שלבי התרגול הרוחני בדרך להשגת מצב ההארה שלמה, מצב תודעה שהוא הרמה הגבוהה ביותר של ההתפתחות הרוחנית. למידע נוסף ורכישה