ביקור לובסאנג צ'וגיאל רינפוצ'ה 13-29 בפברואר 2016

mmexport1451919580955

לובסאנג צ'וגיאל רינפוצ'ה נולד בטיבט למשפחת נוודים לא רחוק מלהאסה. בהיותו בבית הספר היסודי, הוכר רינפוצ'ה כגלגול של המודט קלסנג דרקפה.

סיים את לימודיו במכון הדיאלקטי בדהרמסלה ב 2012 ומאז מלמד קבוצות של תלמידים טיבטים ומערביים.

זהו ביקורו הראשון של גשה לובסנג צ'וגיאל רינפוצ'ה בישראל והוא מגיע בהזמנת תלמידו בן היושב לצד מורו בדהרמסלה, ואשר יתרגם את שיעוריו של רינפוצ'ה מטיבטית לעברית.

♦ שישי – שבת 26-27/2/2016 במדיטיישן פקטורי, הרצליה – "מכתב לידיד" – נגארג'ונה – טקסט שכתב אריא נגארג'ונה, המלומד ההודי הגדול בן המאה הראשונה-שנייה לספירה, לידידו המלך סורהבהיבהדרה. את ההנחיות העמוקות ורחבות היריעה אשר נתן נגארג'ונה, ילמד לוסאנג צ'וגיאל רינפוצ'ה באופן תמציתי בקורס אינטנסיבי בן יומיים.

♦ שישי 19/2/2016 במדיטיישן פקטורי, הרצליה – התהוות תלויה – בקורס זה יסביר לובסאנג צ'וגיאל רינפוצ'ה את ההשקפה של ההתהוות התלויה יחד עם הסבר קצר על הבסיס, הדרך והפרי של התרגול הבודהיסטי, וההשקפה, המעשה והמדיטציה הייחודים לדרך הבודהיסטית.

ההרשמה לקורסים החלה

 

 

 

ברוח המסורת הבודהיסטית, המורה, וכן הצוות המארגן פועלים בהתנדבות מלאה ואינם מקבלים כל שכר. גם ההשתתפות בקורס זה הינה על בסיס תרומה (דאנה) וללא ציון סכום מוגדר, כדי לאפשר לכל הרוצים להשתתף בקורס לעשות זאת בשמחה ולתרום כפי יכולתם ומתוך רצון ונדיבות הלב.
תרומותיכם, אותן ניתן לעשות בכל עת הן לפני השיעור והן לאחריו, מיועדות לכיסוי כל ההוצאות הארגוניות ולמתן דאנה כהוקרת תודה למורה.
All our activities are organized by volunteers and are offered without any price tag attached. Yet there are some costs to cover and for that we are asking for your donations.
All remaining donations after covering the costs will be offered to the precious teacher.

חומרי עיון לאירוע זה

טקסטים (0)
וידאו (0)
אודיו (0)
תמונות (0)

ספרייה ולימוד

מולטימדיה

Discovering Buddhism Module 1 - Mind and its Potential

צפה והקשב לעוד:

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

"כיצד לראות את עצמך כפי שהנך באמת"

כבוד הדלאי לאמהּ ה-14  

בספרו "כיצד לראות את עצמך כפי שהנך באמת" מדריך אותנו כבוד הדלאי לאמה כיצד לראות את עצמנו כפי שאנו באמת, על מנת שנוכל להתחיל ליצור את העולם שבו נרצה לחיות. למידע נוסף ורכישה