ביקור לובסאנג צ'וגיאל רינפוצ'ה 13-29 בפברואר 2016

mmexport1451919580955

לובסאנג צ'וגיאל רינפוצ'ה נולד בטיבט למשפחת נוודים לא רחוק מלהאסה. בהיותו בבית הספר היסודי, הוכר רינפוצ'ה כגלגול של המודט קלסנג דרקפה.

סיים את לימודיו במכון הדיאלקטי בדהרמסלה ב 2012 ומאז מלמד קבוצות של תלמידים טיבטים ומערביים.

זהו ביקורו הראשון של גשה לובסנג צ'וגיאל רינפוצ'ה בישראל והוא מגיע בהזמנת תלמידו בן היושב לצד מורו בדהרמסלה, ואשר יתרגם את שיעוריו של רינפוצ'ה מטיבטית לעברית.

♦ שישי – שבת 26-27/2/2016 במדיטיישן פקטורי, הרצליה – "מכתב לידיד" – נגארג'ונה – טקסט שכתב אריא נגארג'ונה, המלומד ההודי הגדול בן המאה הראשונה-שנייה לספירה, לידידו המלך סורהבהיבהדרה. את ההנחיות העמוקות ורחבות היריעה אשר נתן נגארג'ונה, ילמד לוסאנג צ'וגיאל רינפוצ'ה באופן תמציתי בקורס אינטנסיבי בן יומיים.

♦ שישי 19/2/2016 במדיטיישן פקטורי, הרצליה – התהוות תלויה – בקורס זה יסביר לובסאנג צ'וגיאל רינפוצ'ה את ההשקפה של ההתהוות התלויה יחד עם הסבר קצר על הבסיס, הדרך והפרי של התרגול הבודהיסטי, וההשקפה, המעשה והמדיטציה הייחודים לדרך הבודהיסטית.

ההרשמה לקורסים החלה

 

 

 

חומרי עיון לאירוע זה

טקסטים (0)
וידאו (0)
אודיו (0)
תמונות (0)

ספרייה ולימוד

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

"טיפוח הפוטנציאל האנושי"

ג'טסונמה טנזין פאלמו  

בספרה "טיפוח הפוטנציאל האנושי" (שש השלמויות) מעניקה לנו ג'טסונמה טנזין פאלמו מבט רחב על האימון הבודהיסטי מעבר לישיבה על הכרית. ספרה הינו תרגום הקורס שנתנה בישראל ב-2006. למידע נוסף ורכישה