טַנְטְרָה

מדיסין בודהה – פוג'ה

הבודהה המרפא – פוג'ה

 יום שבת 19.9.15     15:45-18:00  

מרכז שנטידווה ברמת גן, שד' בן צבי 21ב

 אנחנו מתרגלים את הפוג'ה של הבודהה המרפא במיוחד בזמנים קשים על מנת לייצר פוטנציאל זכות כדי שנוכל להתמודד עם קשיים שבהווה ובעתיד בעצמה ובביטחון.

התרגול יאפשר לנו להיות חומלים, חכמים וסבלניים בהוויתינו הפנימית ביותר.

הפוג'ה של הבודהה המרפא נעשית על מנת להגשים את הפרויקטים שאנחנו עמלים עליהם, על מנת לסלק מכשולים וקשיים עבור הקרובים והיקרים לנו וכמו כן, עבור אלה שמתו לא מכבר.

בתרגול זה אנחנו הופכים לחוליה המקשרת בין אלה שכבר פיתחו במלואה את החכמה והחמלה [שבעת הבודהות המרפאים] לבין חברינו בעלי התודעה הסובלים.

מנחות לאלטר יתקבלו בשמחה.

♦♦♦

לוח זמנים:

 15:45              הגעה, שלומות והתישבות

16:00-18:00   פוג'ה

18:00             קפה ועוגיות

♦♦♦

ברוח המסורת הבודהיסטית, המורה, וכן הצוות המארגן פועלים בהתנדבות ואינם מקבלים כל שכר. גם ההשתתפות בקורס זה הינה על בסיס תרומה (דאנה).

תרומותיכם, שתיאספנה בתום הפעילות, מיועדות לכיסוי כל ההוצאות הארגוניות ולמתן דאנה כהוקרת תודה למורה.

♦♦♦

ההרשמה הסתיימה, ניתן להרשם לרשימת המתנה על בסיס מקום פנוי.

ברוח המסורת הבודהיסטית, המורה, וכן הצוות המארגן פועלים בהתנדבות מלאה ואינם מקבלים כל שכר. גם ההשתתפות בקורס זה הינה על בסיס תרומה (דאנה) וללא ציון סכום מוגדר, כדי לאפשר לכל הרוצים להשתתף בקורס לעשות זאת בשמחה ולתרום כפי יכולתם ומתוך רצון ונדיבות הלב.
תרומותיכם, אותן ניתן לעשות בכל עת הן לפני השיעור והן לאחריו, מיועדות לכיסוי כל ההוצאות הארגוניות ולמתן דאנה כהוקרת תודה למורה.
All our activities are organized by volunteers and are offered without any price tag attached. Yet there are some costs to cover and for that we are asking for your donations.
All remaining donations after covering the costs will be offered to the precious teacher.

חומרי עיון לאירוע זה

טקסטים (0)
וידאו (0)
אודיו (0)
תמונות (0)

ספרייה ולימוד

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

"למלא את הלב בחמלה"

כבוד הדלאי לאמהּ ה-14  

ספרו של כבוד הדלאי לאמה - "למלא את הלב בחמלה", המראה לנו כיצד החמלה יכולה להיות מקור בלתי נדלה של אושר בחיינו. למידע נוסף ורכישה