האימון הבודהיסטי

מעומק הלב – מפגש זום עם ג'האדו רינפוצ'ה 21/11

גָ'האדוֹ טוּלְקוּ רִינְפּוֹצֶ'ה הינו המורה הרוחני של ידידי הדהרמה. אדם מלא חמלה, מורה מלא חוכמה.

תחילת המלחמה בישראל מצאה את רינפוצ'ה בהכנות לשורת העצמות שהעניק מאמצע אוקטובר ובמשך חודש לנזירי מנזר גאנדן ג'אנגצה שבדרום הודו – אך למרות לוח הזמנים העמוס לעייפה מצאנו את ג'האדו רינפוצ'ה מעודכן בנעשה באזורנו, מצר וחומל על האירועים הקשים, ומתפלל לשלומנו.

בימים הקשים האלה העוברים על כולנו, ג'האדו רינפוצ'ה ישמח לקיים עם כולנו שיחה.

גָ'האדוֹ רִינְפּוֹצֶ'ה ייפגש איתנו בשיחת זום אינטימית ומחבקת ביום שלישי 21.11.23 בשעה 18:00.

רינפוצ'ה יפתח בשיחה קצרה בה ידבר על המציאות הקשה והאם ניתן ליישם בה את הדהרמה – ויחד נוכל לשתף את תחושותינו על המצב בו אנו שרויים, לתהות כיצד ניתן להתגבר על פחד והאיבה, האם נוכל ונרצה לחזור אל סדר יומנו, לשאול בעצת רינפוצ'ה – ולקיים שיחה פתוחה וכנה מעומק הלב.

הנזיר קארצון (יקי פלט) הסכים בנדיבותו הרבה לתרגם את המפגש מטיבטית לעברית.

קֶהנסוּר ג'האדו רינפוצ'ה הוא אחד מהלאמות המוערכים ביותר במסורת הגלוּקפָה כיום. הוא ידוע בתבונתו החדה ובחמלתו הרבה, בסגנון לימוד דינמי וביכולתו ללמד גם תלמידים מערביים בצורה מעניינת ורלוונטית להם.

ג'האדו רינפוצ'ה מונה ע"י כבוד הדלאי לאמה ב-1997 לראש מנזר נַמְגְיַאל שבדָהרַמְסָלָה, המנזר האישי של הדלאי לאמה. במאי 2014 מונה ג'האדו רינפוצ'ה לראש מנזר גיוטו שבדהרמסלה, אחד משני הקולג'ים הטנטריים במסורת הגלוגפה של הבודהיזם הטיבטי. מאז שפרש ממנזר גיוטו בתחילת 2017 רינפוצ'ה מרבה לנסוע וללמד את תלמידיו הרבים ברחבי העולם. ג'האדו רינפוצ'ה הינו המורה הרוחני של עמותת ידידי הדהרמה בישראל ואף ביקר ולימד בישראל מספר פעמים.

עוד על ג'האדו רינפוצ'ה ניתן לקרוא כאן.

כאמור, המפגש המקוון יתקיים ביום שלישי 21.11.23 בשעה 18:00 (שעון ישראל) ויימשך כשעה.

אנו מבקשים מכם להצטרף לפגישה כעשר דקות לפני מועדה הרשמי כדי שנוכל להתחיל את המפגש עם ג'האדו רינפוצ'ה בדיוק בשעה המיועדת.

המפגש יתקיים באמצעות אפליקציית הזום בלינק הבא:

https://us02web.zoom.us/j/86460372914

Meeting ID: 864 6037 2914
Passcode: tulku

כולנו מוזמנים!

ניתן גם לצפות בשיחה דרך יוטיוב ע"י כניסה לערוץ היוטיוב של ידידי הדהרמה.

ברוח המסורת הבודהיסטית, כל המארגנים פועלים בהתנדבות מלאה ואינם מקבלים כל שכר. לכל הרוצים, ניתן לתת תרומה (דאנה) כפי יכולתכם ומתוך רצון ונדיבות הלב. תרומותיכם תופנינה לפעילות העמותה.

את התרומה ניתן לבצע באמצעות האתר המאובטח Paypal ע"י לחיצה על Create an Account ומילוי פרטי כרטיס האשראי. אם ברצונכם לקבל קבלה עבור הדאנה, אנא הקפידו בעת ביצוע התשלום בפייפאל לרשום את שמכם ואת הכתובת המלאה למשלוח.

תרמו עכשיו לידידי הדהרמה וסייעו לנו להמשיך בפעילות! ניתן לתרום בהעברה בנקאית לזכות ידידי הדהרמה, בנק הפועלים סניף היצירה 459, חשבון 11197 - ולציין את מטרת ההעברה ** או ללחוץ על כפתור הפייפאל תרומה עבור ידידי הדהרמה דרך פייפאל

כמו כן ניתן לעשות העברה בנקאית לזכות ידידי הדהרמה, בנק הפועלים סניף היצירה 459, חשבון 11197.

חומרי עיון לאירוע זה

טקסטים (0)
וידאו (0)
אודיו (0)
תמונות (0)

ספרייה ולימוד

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

"להגיע להארה"

כבוד הדלאי לאמהּ ה-14  

"להגיע להארה" הוא ספר חשוב ומהותי בו פורש בפנינו הדלאי לאמה, בדרך בהירה ומעשית, את שלבי התרגול הרוחני בדרך להשגת מצב ההארה שלמה, מצב תודעה שהוא הרמה הגבוהה ביותר של ההתפתחות הרוחנית. למידע נוסף ורכישה