האימון הבודהיסטי

מעומק הלב – מפגש זום עם ג'האדו רינפוצ'ה 21/11

גָ'האדוֹ טוּלְקוּ רִינְפּוֹצֶ'ה הינו המורה הרוחני של ידידי הדהרמה. אדם מלא חמלה, מורה מלא חוכמה.

תחילת המלחמה בישראל מצאה את רינפוצ'ה בהכנות לשורת העצמות שהעניק מאמצע אוקטובר ובמשך חודש לנזירי מנזר גאנדן ג'אנגצה שבדרום הודו – אך למרות לוח הזמנים העמוס לעייפה מצאנו את ג'האדו רינפוצ'ה מעודכן בנעשה באזורנו, מצר וחומל על האירועים הקשים, ומתפלל לשלומנו.

בימים הקשים האלה העוברים על כולנו, ג'האדו רינפוצ'ה ישמח לקיים עם כולנו שיחה.

גָ'האדוֹ רִינְפּוֹצֶ'ה ייפגש איתנו בשיחת זום אינטימית ומחבקת ביום שלישי 21.11.23 בשעה 18:00.

רינפוצ'ה יפתח בשיחה קצרה בה ידבר על המציאות הקשה והאם ניתן ליישם בה את הדהרמה – ויחד נוכל לשתף את תחושותינו על המצב בו אנו שרויים, לתהות כיצד ניתן להתגבר על פחד והאיבה, האם נוכל ונרצה לחזור אל סדר יומנו, לשאול בעצת רינפוצ'ה – ולקיים שיחה פתוחה וכנה מעומק הלב.

הנזיר קארצון (יקי פלט) הסכים בנדיבותו הרבה לתרגם את המפגש מטיבטית לעברית.

קֶהנסוּר ג'האדו רינפוצ'ה הוא אחד מהלאמות המוערכים ביותר במסורת הגלוּקפָה כיום. הוא ידוע בתבונתו החדה ובחמלתו הרבה, בסגנון לימוד דינמי וביכולתו ללמד גם תלמידים מערביים בצורה מעניינת ורלוונטית להם.

ג'האדו רינפוצ'ה מונה ע"י כבוד הדלאי לאמה ב-1997 לראש מנזר נַמְגְיַאל שבדָהרַמְסָלָה, המנזר האישי של הדלאי לאמה. במאי 2014 מונה ג'האדו רינפוצ'ה לראש מנזר גיוטו שבדהרמסלה, אחד משני הקולג'ים הטנטריים במסורת הגלוגפה של הבודהיזם הטיבטי. מאז שפרש ממנזר גיוטו בתחילת 2017 רינפוצ'ה מרבה לנסוע וללמד את תלמידיו הרבים ברחבי העולם. ג'האדו רינפוצ'ה הינו המורה הרוחני של עמותת ידידי הדהרמה בישראל ואף ביקר ולימד בישראל מספר פעמים.

עוד על ג'האדו רינפוצ'ה ניתן לקרוא כאן.

כאמור, המפגש המקוון יתקיים ביום שלישי 21.11.23 בשעה 18:00 (שעון ישראל) ויימשך כשעה.

אנו מבקשים מכם להצטרף לפגישה כעשר דקות לפני מועדה הרשמי כדי שנוכל להתחיל את המפגש עם ג'האדו רינפוצ'ה בדיוק בשעה המיועדת.

המפגש יתקיים באמצעות אפליקציית הזום בלינק הבא:

https://us02web.zoom.us/j/86460372914

Meeting ID: 864 6037 2914
Passcode: tulku

כולנו מוזמנים!

ניתן גם לצפות בשיחה דרך יוטיוב ע"י כניסה לערוץ היוטיוב של ידידי הדהרמה.

ברוח המסורת הבודהיסטית, כל המארגנים פועלים בהתנדבות מלאה ואינם מקבלים כל שכר. לכל הרוצים, ניתן לתת תרומה (דאנה) כפי יכולתכם ומתוך רצון ונדיבות הלב. תרומותיכם תופנינה לפעילות העמותה.

את התרומה ניתן לבצע באמצעות האתר המאובטח Paypal ע"י לחיצה על Create an Account ומילוי פרטי כרטיס האשראי. אם ברצונכם לקבל קבלה עבור הדאנה, אנא הקפידו בעת ביצוע התשלום בפייפאל לרשום את שמכם ואת הכתובת המלאה למשלוח.

באפשרותך לתרום לידידי הדהרמה גם דרך פייפאל בלחיצה על כפתור התרומה של פייפאל תרומה עבור ידידי הדהרמה דרך פייפאל

כמו כן ניתן לעשות העברה בנקאית לזכות ידידי הדהרמה, בנק הפועלים סניף היצירה 459, חשבון 11197.

ברוח המסורת הבודהיסטית, המורה, וכן הצוות המארגן פועלים בהתנדבות מלאה ואינם מקבלים כל שכר. גם ההשתתפות בקורס זה הינה על בסיס תרומה (דאנה) וללא ציון סכום מוגדר, כדי לאפשר לכל הרוצים להשתתף בקורס לעשות זאת בשמחה ולתרום כפי יכולתם ומתוך רצון ונדיבות הלב.
תרומותיכם, אותן ניתן לעשות בכל עת הן לפני השיעור והן לאחריו, מיועדות לכיסוי כל ההוצאות הארגוניות ולמתן דאנה כהוקרת תודה למורה.
All our activities are organized by volunteers and are offered without any price tag attached. Yet there are some costs to cover and for that we are asking for your donations.
All remaining donations after covering the costs will be offered to the precious teacher.

חומרי עיון לאירוע זה

טקסטים (0)
וידאו (0)
אודיו (0)
תמונות (0)

ספרייה ולימוד

מולטימדיה

Online meeting with Jetsunma Tenzin Palmo

צפה והקשב לעוד:

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

"טיפוח הפוטנציאל האנושי"

ג'טסונמה טנזין פאלמו  

בספרה "טיפוח הפוטנציאל האנושי" (שש השלמויות) מעניקה לנו ג'טסונמה טנזין פאלמו מבט רחב על האימון הבודהיסטי מעבר לישיבה על הכרית. ספרה הינו תרגום הקורס שנתנה בישראל ב-2006. למידע נוסף ורכישה