אסיפה

מפגש משפחות לכבוד יום הולדתו של ה.ק. הדלאי לאמה

  • תאריך: 06.07.2024
  • תאריך סיום: 06.07.2024
  • מורה: אחר  
  • מקום: כפר מונאש, מרכז טל הדר
האירוע יתקיים במידה ונראה שיש בו עניין ועל כן פתחנו הרשמה מוקדמת. באם אתם שוקלים להגיע אנא הרשמו ואל תחכו לקראת מועד האירוע שכן אם לא יהיו נרשמים מראש, נאלץ לבטל את האירוע.

מפגש משפחות לכבוד יום הולדתו של ה.ק. הדלאי לאמה, 6.7.24, בכפר מונאש .

שעות: 16:00- 11:00

נפגש יחד, משפחות מתרגלי הדהרמה, לציין את יום הולדתו , לשמוח על היותו, על היות הדהרמה עבורנו ועבור יקירינו. לאחר מדיטציה ממש קצרה, נשמע סיפורים קצרים על חייו הקודמים של הבודהה ( סיפורי הג'טאקה ), נתחלק לקבוצות על מנת לשוחח על משמעותם, נשתף בחוויות של להיות בני משפחה של מתרגלים, נאכל ארוחת צהרים משותפת, ונצפה בסרט קצר על ה.ק. הדלאי לאמה.

התכנית איננה סגורה, והיא תלויה בכם, המשתתפים.

אנא שימרו את התאריך, כתבו במייל חוזר אם בכוונתכם להשתתף,  וציינו את גילאי הילדים והנוער , על מנת שנדייק עבורכם את התכנית.

ברוח המסורת הבודהיסטית, המורה, וכן הצוות המארגן פועלים בהתנדבות מלאה ואינם מקבלים כל שכר. גם ההשתתפות בקורס זה הינה על בסיס תרומה (דאנה) וללא ציון סכום מוגדר, כדי לאפשר לכל הרוצים להשתתף בקורס לעשות זאת בשמחה ולתרום כפי יכולתם ומתוך רצון ונדיבות הלב.
תרומותיכם, אותן ניתן לעשות בכל עת הן לפני השיעור והן לאחריו, מיועדות לכיסוי כל ההוצאות הארגוניות ולמתן דאנה כהוקרת תודה למורה.
All our activities are organized by volunteers and are offered without any price tag attached. Yet there are some costs to cover and for that we are asking for your donations.
All remaining donations after covering the costs will be offered to the precious teacher.
לחץ להרשמה

חומרי עיון לאירוע זה

טקסטים (0)
וידאו (0)
אודיו (0)
תמונות (0)

ספרייה ולימוד

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

"למלא את הלב בחמלה"

כבוד הדלאי לאמהּ ה-14  

ספרו של כבוד הדלאי לאמה - "למלא את הלב בחמלה", המראה לנו כיצד החמלה יכולה להיות מקור בלתי נדלה של אושר בחיינו. למידע נוסף ורכישה