מדיטציה

רטריט מדיטציות "לאם- רים"

19.11.2011- 17| בשעה 16:00 הרשמה והתכנסות | קיבוץ תובל

מגש של כסף מוגש לנו, ועליו מונחים משאלות ליבנו ל: אהבה, אושר, צלילות הדעת, חוכמה וחמלה, והיכולת לפתח את יכולתנו לחולל שינוי בתודעתנו. האם נשאיר את המגש ונמשיך ללכת, או שנאמץ אותו אלינו כאוצר יקר ערך?. אני ריטה תנחה אותנו במדיטצית הלאם רים, מגש הכסף של המשאלות !!

ריטריט זה מיועד למי שכבר רכשו ידע תיאורטי רב בלאם- רים או בשלושת ההיבטים העיקריים של הדרך, ורוצים להטמיע את הנושאים בתודעתם, קורס מדיטצייה הכולל מדיטציות אנליטיות מונחות.
הקורס ייערך בשתיקה מלאה, ואנו נקבל עלינו נדרים מדי יום.
הקורס מיועד למתרגלים המבקשים להעמיק את התנסותם.

 ההרשמה הסתיימה.

לו'ז לרטריט: " מדיטצית לאם- רים"  17-19.11

ברוח המסורת הבודהיסטית, המורה, וכן הצוות המארגן פועלים בהתנדבות מלאה ואינם מקבלים כל שכר. גם ההשתתפות בקורס זה הינה על בסיס תרומה (דאנה) וללא ציון סכום מוגדר, כדי לאפשר לכל הרוצים להשתתף בקורס לעשות זאת בשמחה ולתרום כפי יכולתם ומתוך רצון ונדיבות הלב.
תרומותיכם, אותן ניתן לעשות בכל עת הן לפני השיעור והן לאחריו, מיועדות לכיסוי כל ההוצאות הארגוניות ולמתן דאנה כהוקרת תודה למורה.
All our activities are organized by volunteers and are offered without any price tag attached. Yet there are some costs to cover and for that we are asking for your donations.
All remaining donations after covering the costs will be offered to the precious teacher.

חומרי עיון לאירוע זה

טקסטים (0)
וידאו (0)

ספרייה ולימוד

מולטימדיה

Ven. Robina Courtin on Judith Lucy's Spiritual Journey

צפה והקשב לעוד:

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

"כיצד לראות את עצמך כפי שהנך באמת"

כבוד הדלאי לאמהּ ה-14  

בספרו "כיצד לראות את עצמך כפי שהנך באמת" מדריך אותנו כבוד הדלאי לאמה כיצד לראות את עצמנו כפי שאנו באמת, על מנת שנוכל להתחיל ליצור את העולם שבו נרצה לחיות. למידע נוסף ורכישה