טַנְטְרָה

ריטריט אריא טארה

אריא טארה, ההיבט הנשי של התודעה המוארת, תעזור לנו לטהר שליליות שנוצרה בעבר, ותאפשר לנו להתחבר ללב האוהב, לחכמה ולחמלה שבנו. כך שנוכל להתחיל בפרויקטים חדשים ללא חששות וחרדות.

נתרגל תרגולי היטהרות מיוחדים על שמונת התעתועים המביאים את שמונת הפחדים; נמדוט על ארבע המידות ללא שיעור כדי לחזק את מצבי התודעה החיוביים של אהבה, חמלה, שמחה וגישה שווה לכל ונבקש מאריא טארה את הצלחתה של כל תכנית ופרויקט שאנו מתכוונים להתחיל בעתיד.

הסדהנה של טארה כוללת הרהור על השלבים בדרך להארה, לאחר מכן לקיחת מקלט כדי לעורר את טבע הבודהה שבנו. נדמיין את טארה לפנינו, נציע לה את תפילת שבעת החלקים, ונכונן את ארבע המידות ללא שיעור.

נמשיך עם טיהור הנטיות השליליות שלנו, ולאחר מכן נמוסס את ה"אני" הרגיל שלנו לריקות כדי להציג את הדרך בה הדברים קיימים באמת. נשיר מנטרות של טארה ונשלח אור לכל היצורים החשים. באופן זה תרגול הסדהנה של טארה הופך להיות גורם הארה שלנו עצמנו.

הרטריט פתוח לכל מי שמאמין בשלושת האבנים יקרות הערך, ובפוטנציאל שלו עצמו להפוך לבודהה.

♦♦♦

הקורס יתקיים בשפה האנגלית

המשתתפים יתבקשו להיות נוכחים בכל משך הזמן של הקורס ובכל הפעילויות שיתקיימו במהלכו.

מכשירי הטלפון, מחשבים וכד' יימסרו למשמרת בתחילת הקורס.

הקורס יתקיים בשתיקה חלקית

נשמח לכיבוד לפינת קפה (פירות,עוגיות וכו')

♦♦♦

ברוח המסורת הבודהיסטית, המורה, וכן הצוות המארגן פועלים בהתנדבות ואינם מקבלים כל שכר. גם ההשתתפות בקורס זה הינה על בסיס תרומה (דאנה).

תרומותיכם, שתיאספנה בתום הפעילות, מיועדות לכיסוי כל ההוצאות הארגוניות ולמתן דאנה כהוקרת תודה למורה.

♦♦♦

 ההרשמה נסגרה

חומרי עיון לאירוע זה

טקסטים (0)
וידאו (0)
אודיו (0)
תמונות (0)

ספרייה ולימוד

מולטימדיה

Ven. Robina Courtin on Judith Lucy's Spiritual Journey

צפה והקשב לעוד:

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

"להגיע להארה"

כבוד הדלאי לאמהּ ה-14  

"להגיע להארה" הוא ספר חשוב ומהותי בו פורש בפנינו הדלאי לאמה, בדרך בהירה ומעשית, את שלבי התרגול הרוחני בדרך להשגת מצב ההארה שלמה, מצב תודעה שהוא הרמה הגבוהה ביותר של ההתפתחות הרוחנית. למידע נוסף ורכישה