טַנְטְרָה

ריטריט טיהור וג'רסטווה

ריטריט סוכות "טיהור וג'רסטווה " 18.10.2011 – 12| בשעה 16:00 הרשמה והתכנסות | קיבוץ תובל

יום- יום אנו מייצרים רישומים קארמתיים חדשים באמצעות שלושת השערים –גוף (פעולה), דיבור ומחשבה. לרישומים אלו תוצאות, חלקן שליליות ומסבות סבל.

ברטריט זה, בעזרת תרגול וג'ראסטווה, שהוא בודהה רב עוצמה לטיהור, נלמד כיצד אפשר, ללא תחושת אשם אלא בחוכמה ובחמלה, להתמודד במיומנות עם רישומים קארמתיים שליליים אלה כדי להכחידם.

הדרישות המוקדמות לרטריט הן: אמונה איתנה בפעולה הקארמתית, אֵמון ביכולת שלנו לפתח את תודעתנו עד למימוש טבע הבודהה שלנו, ונכונות להתוודע לשיטות כמו הדמיה של וג'ראסטווה מעל ראשינו, שירת מנטרות וקידות.הטוב ביותר היה אילו כבר עברתם טקס חניכה של וג'ראסטווה, אך גם אם אתם עומדים בדרישות המוקדמות שציינו, רטריט זה מיועד לכם.

הרטריט ייערך בשתיקה מלאה.

ברוח המסורת הבודהיסטית, המורה, וכן הצוות המארגן פועלים בהתנדבות מלאה ואינם מקבלים כל שכר. גם ההשתתפות בקורס זה הינה על בסיס תרומה (דאנה) וללא ציון סכום מוגדר, כדי לאפשר לכל הרוצים להשתתף בקורס לעשות זאת בשמחה ולתרום כפי יכולתם ומתוך רצון ונדיבות הלב.
תרומותיכם, אותן ניתן לעשות בכל עת הן לפני השיעור והן לאחריו, מיועדות לכיסוי כל ההוצאות הארגוניות ולמתן דאנה כהוקרת תודה למורה.
All our activities are organized by volunteers and are offered without any price tag attached. Yet there are some costs to cover and for that we are asking for your donations.
All remaining donations after covering the costs will be offered to the precious teacher.

חומרי עיון לאירוע זה

טקסטים (0)
וידאו (0)
תמונות (0)

ספרייה ולימוד

מולטימדיה

Be Your Own Therapist

צפה והקשב לעוד:

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

"להגיע להארה"

כבוד הדלאי לאמהּ ה-14  

"להגיע להארה" הוא ספר חשוב ומהותי בו פורש בפנינו הדלאי לאמה, בדרך בהירה ומעשית, את שלבי התרגול הרוחני בדרך להשגת מצב ההארה שלמה, מצב תודעה שהוא הרמה הגבוהה ביותר של ההתפתחות הרוחנית. למידע נוסף ורכישה