פסיכולוגיה בודהיסטית

סיר הלחץ של חיינו

מפגש לימוד עם צנשאב סרקונג רינפוצ'ה בנושא:

סיר הלחץ של חיינו –
הכמיהה לאושר ולחיים נינוחים
יום שלישי 7 באוגוסט, במכללת ברושים, תל אביב, בשעה 18:00

 

אנחנו חיים במדינה בה החדשות משיגות את המציאות. החיים של רובנו לחוצים – אנחנו חווים קשיים בלימודים, במקום העבודה, במשפחה, עם ידידים, בקהילה ובמדינה.

מה גורם לנו להיות לחוצים כל כך? מה מביא לנו חוסר סיפוק? האם נוכל להשתחרר מהלחץ באופן מתמיד או שמא רק "נשחרר קיטור" באופן זמני? האם אפשר להפוך לחסרי דאגות? איך נוכל לאזן את חיינו ולהיות פחות לחוצים ויותר נינוחים, יותר מאושרים?

צנשאב סרקונג רינפוצ'ה ידון אתנו בגורמים ובתנאים השונים המביאים ללחץ ובאלה המביאים לאושר, ובדרכים להשיג שלווה פנימית כמקור לרווחתנו ואז לעזור לאחרים.

♦♦♦

צנשאב סרקונג רינפוצ'ה קיבל את הכשרתו הבודהיסטית במנזר גאנדן ג'נגטסיי בדרום הודו.

צנשב סרקונג רינפוצ'ה

צנשב סרקונג רינפוצ'ה

אחרי שהחליט להמשיך את התמסרותו לדהרמה שלא כנזיר הוא המשיך את לימודיו במכון לדיאלקטיקה בודהיסטית בדהרמסאלה.

בעצתו של כבוד הדלאי לאמה סיים צנשאב סרקונג רינפוצ'ה שלוש שנים אינטנסיביות של לימוד אנגלית בקנדה, והוא רואה זכות לעצמו לשאת במחוייבויותיו של קיאבג'יי צנשאב סרקונג טוגסיי רינפוצ'ה, לסייע וללמד ככל שיינתן.

רינפוצ'ה מלמד בהודו, תוך שהוא משלב את ניסיונו בלימוד ובתרגול הבודהיסטי עם היכרותו את העולם המערבי. לימודיו שופעי חוכמה, חן והומור והם מרתקים ביותר.

זהו ביקורו הראשון בישראל.

הקורס יתקיים בשפה האנגלית.

להרשמה לחצו כאן

♦♦♦

ברוח המסורת הבודהיסטית, המורה, וכן הצוות המארגן פועלים בהתנדבות מלאה ואינם מקבלים כל שכר. גם ההשתתפות במפגש זה הינה על בסיס תרומה (דאנה) וללא ציון סכום מוגדר, כדי לאפשר לכל הרוצים להשתתף לעשות זאת בשמחה – ולתרום כפי יכולתם ומתוך רצון ונדיבות הלב.

תרומותיכם, שתיאספנה בתום הפעילות, מיועדות לכיסוי כל ההוצאות הארגוניות ולמתן דאנה כהוקרת תודה למורה.

♦♦♦

האירוע כולו מאורגן בשיתוף פעולה של בי"ס פסיכו-דהרמה בקמפוס ברושים, קבוצת בודהיזם בישראל, עמותת תובנה, מרכז גוף נפש ועמותת ידידי הדהרמה – המארחת את צנשאב סרקונג רינפוצ'ה בביקורו בישראל.

 

ברוח המסורת הבודהיסטית, המורה, וכן הצוות המארגן פועלים בהתנדבות מלאה ואינם מקבלים כל שכר. גם ההשתתפות בקורס זה הינה על בסיס תרומה (דאנה) וללא ציון סכום מוגדר, כדי לאפשר לכל הרוצים להשתתף בקורס לעשות זאת בשמחה ולתרום כפי יכולתם ומתוך רצון ונדיבות הלב.
תרומותיכם, אותן ניתן לעשות בכל עת הן לפני השיעור והן לאחריו, מיועדות לכיסוי כל ההוצאות הארגוניות ולמתן דאנה כהוקרת תודה למורה.
All our activities are organized by volunteers and are offered without any price tag attached. Yet there are some costs to cover and for that we are asking for your donations.
All remaining donations after covering the costs will be offered to the precious teacher.

חומרי עיון לאירוע זה

טקסטים (0)
וידאו (0)
אודיו (0)
תמונות (0)

ספרייה ולימוד

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

"להגיע להארה"

כבוד הדלאי לאמהּ ה-14  

"להגיע להארה" הוא ספר חשוב ומהותי בו פורש בפנינו הדלאי לאמה, בדרך בהירה ומעשית, את שלבי התרגול הרוחני בדרך להשגת מצב ההארה שלמה, מצב תודעה שהוא הרמה הגבוהה ביותר של ההתפתחות הרוחנית. למידע נוסף ורכישה