פסיכולוגיה בודהיסטית

סיר הלחץ של חיינו

מפגש לימוד עם צנשאב סרקונג רינפוצ'ה בנושא:

סיר הלחץ של חיינו –
הכמיהה לאושר ולחיים נינוחים
יום שלישי 7 באוגוסט, במכללת ברושים, תל אביב, בשעה 18:00

 

אנחנו חיים במדינה בה החדשות משיגות את המציאות. החיים של רובנו לחוצים – אנחנו חווים קשיים בלימודים, במקום העבודה, במשפחה, עם ידידים, בקהילה ובמדינה.

מה גורם לנו להיות לחוצים כל כך? מה מביא לנו חוסר סיפוק? האם נוכל להשתחרר מהלחץ באופן מתמיד או שמא רק "נשחרר קיטור" באופן זמני? האם אפשר להפוך לחסרי דאגות? איך נוכל לאזן את חיינו ולהיות פחות לחוצים ויותר נינוחים, יותר מאושרים?

צנשאב סרקונג רינפוצ'ה ידון אתנו בגורמים ובתנאים השונים המביאים ללחץ ובאלה המביאים לאושר, ובדרכים להשיג שלווה פנימית כמקור לרווחתנו ואז לעזור לאחרים.

♦♦♦

צנשאב סרקונג רינפוצ'ה קיבל את הכשרתו הבודהיסטית במנזר גאנדן ג'נגטסיי בדרום הודו.

צנשב סרקונג רינפוצ'ה

צנשב סרקונג רינפוצ'ה

אחרי שהחליט להמשיך את התמסרותו לדהרמה שלא כנזיר הוא המשיך את לימודיו במכון לדיאלקטיקה בודהיסטית בדהרמסאלה.

בעצתו של כבוד הדלאי לאמה סיים צנשאב סרקונג רינפוצ'ה שלוש שנים אינטנסיביות של לימוד אנגלית בקנדה, והוא רואה זכות לעצמו לשאת במחוייבויותיו של קיאבג'יי צנשאב סרקונג טוגסיי רינפוצ'ה, לסייע וללמד ככל שיינתן.

רינפוצ'ה מלמד בהודו, תוך שהוא משלב את ניסיונו בלימוד ובתרגול הבודהיסטי עם היכרותו את העולם המערבי. לימודיו שופעי חוכמה, חן והומור והם מרתקים ביותר.

זהו ביקורו הראשון בישראל.

הקורס יתקיים בשפה האנגלית.

להרשמה לחצו כאן

♦♦♦

ברוח המסורת הבודהיסטית, המורה, וכן הצוות המארגן פועלים בהתנדבות מלאה ואינם מקבלים כל שכר. גם ההשתתפות במפגש זה הינה על בסיס תרומה (דאנה) וללא ציון סכום מוגדר, כדי לאפשר לכל הרוצים להשתתף לעשות זאת בשמחה – ולתרום כפי יכולתם ומתוך רצון ונדיבות הלב.

תרומותיכם, שתיאספנה בתום הפעילות, מיועדות לכיסוי כל ההוצאות הארגוניות ולמתן דאנה כהוקרת תודה למורה.

♦♦♦

האירוע כולו מאורגן בשיתוף פעולה של בי"ס פסיכו-דהרמה בקמפוס ברושים, קבוצת בודהיזם בישראל, עמותת תובנה, מרכז גוף נפש ועמותת ידידי הדהרמה – המארחת את צנשאב סרקונג רינפוצ'ה בביקורו בישראל.

 

חומרי עיון לאירוע זה

טקסטים (0)
וידאו (0)
אודיו (0)
תמונות (0)

ספרייה ולימוד

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

"כיצד לראות את עצמך כפי שהנך באמת"

כבוד הדלאי לאמהּ ה-14  

בספרו "כיצד לראות את עצמך כפי שהנך באמת" מדריך אותנו כבוד הדלאי לאמה כיצד לראות את עצמנו כפי שאנו באמת, על מנת שנוכל להתחיל ליצור את העולם שבו נרצה לחיות. למידע נוסף ורכישה