דף ביקור מורה

ביקור ג'האדו טולקו רינפוצ'ה 24.1.16 – 7.2.16

Jhado Rinpoche1

ג'האדו טולקו רינפוצ'ה ראש מנזר גיוטו, מורנו היקר, אחד הלאמות היותר מוערכים במסורת הגלוקפה ובעל ידע מקיף ועמוק בכל מסורות הבודהיזם הטיבטי, נאות להזמנתנו ,ומגיע פעם נוספת לארץ.

בהתרגשות ובהכרת חשיבותו הרבה של ביקור רינפוצ'ה, אנו שמחים לבשר כי רינפוצ'ה יגיע לביקור בין התאריכים 24.1-7.2.16 עם גשה טאשי המצטרף אליו , ועם הנזיר והמתרגם היקר יקי פלט.

זהו ביקורו השלישי של רינפוצ'ה בישראל. במהלך ביקור זה יעניק רינפוצ'ה שיחת דהרמה בתל אביב – יפו, קורס בן חמישה ימים בקיבוץ יחיעם וקורס בן יומיים בנוה שלום.

לרפא את הפחד והאיבה  27/1/2016 הרצאה בשיתוף ארגוני הדהרמה השונים ובהנחיית נחי אלון בבית התנועה הקיבוצית רח' לאונרדו דה וינצי'י 13 ת"א.  בהרצאה ידבר רינפוצ'ה על מקורות הפחד והאיבה, על מגרעותיהם ועל הדרך הבודהיסטית להתמודד איתם.

המסע אל לב החוכמה 28/1-1/2/2016 ריטריט בקיבוץ יחיעם – שלושה ימי קורס + יומיים:הרשאות עוקבות.

בקורס הזה ג'האדו רינפוצ'ה יציג בפנינו את העקרונות ההומניסטיים האוניברסליים של חמלה ואהבת הזולת שהבודהיזם מושתת עליהם; את החוכמה של הבנת המציאות כפי שהיא, שבאמצעותה נוכל להשתחרר מסבל; ואת האמצעים המעשיים בעזרתם נוכל לפתח בתוכנו את האיכויות והתובנות הללו. בימים ראשון ושני יעניק רינפוצ'ה הרשאות לתרגול טנטרי של ארבע הוויות שמיימיות – הבודהה של הרפואה, מנג'ושרי, טרה הירוקה וצ'נרזיג בעל 4 הידיים.

האדם מחפש משמעות  – על התהוות תלויה ואי אלימות.  5-6/2/2016 קורס בנווה שלום ללא לינה .

מדוע אנחנו נמצאים במצב שבו אנחנו נמצאים? לאן אנחנו הולכים? האם למהלך חיינו יש פשר? איך נהפוך את הימים שלנו עלי אדמות לבעלי משמעות? מה יש לבודהיזם להגיד על הסיטואציות השונות של שוכני העולם, ועל הדרך שבה בני אדם יכולים להפוך את חייהם למשמעותיים?

 

 

 

 

 

חומרי עיון לאירוע זה

טקסטים (0)
וידאו (0)
אודיו (0)
תמונות (0)

ספרייה ולימוד

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

"כיצד לראות את עצמך כפי שהנך באמת"

כבוד הדלאי לאמהּ ה-14  

בספרו "כיצד לראות את עצמך כפי שהנך באמת" מדריך אותנו כבוד הדלאי לאמה כיצד לראות את עצמנו כפי שאנו באמת, על מנת שנוכל להתחיל ליצור את העולם שבו נרצה לחיות. למידע נוסף ורכישה