האימון הבודהיסטי

מעומק הלב – מפגש ותפילה משותפת עם גשה דורג׳י דמדול 24/11

  • תאריך: 24.11.2023
  • תאריך סיום: 24.11.2023
  • מורה: גשה דורג'י דמדול  
  • מקום: קורס מקוון / אינטרנטי

בימים הקשים האלה העוברים על כולנו, מורינו היקרים מגלים את חמלתם ואהבתם כלפינו, שואלים לשלומנו ומציעים בנדיבותם להיפגש איתנו, גם אם מרחוק.

גשה דורג׳י דמדול ייפגש איתנו בזום לשיחה ותפילה משותפת למען המתים, החטופים וכל אלו שנפגעו במלחמה. המפגש יתקיים ביום שישי 24.11.23 בשעה 10:30 בזום.

בשיחה הזו יציג גשה לה את מחשבותיו, ולאחר מכן נוכל אנחנו לשתף את תחושותינו על המצב בו אנו שרויים, לתהות האם מלחמה ודהרמה יכולות להשתלב בזמנים שכאלה, כיצד ניתן להתגבר על פחד, האם נרצה לסלק את האיבה, לשאול בעצת גשה לה ולערוך יחד שיחה פתוחה וכנה מעומק הלב. לאחר מכן נקיים תפילה משותפת למען כל אלו שנפגעו במלחמה.

גשה דורג'י דמדול, שהגיע לישראל ולימד אותנו מספר פעמים בעבר, עומד כיום בראש בית טיבט בדלהי. גשה לה הינו מלומד טיבטי שסיים את מסלול הלימודים המסורתי לתואר גֶשֶה לָהארַמְפָּה ושימש מתורגמן של הדלאי לאמה. אנחנו נרגשים על שנאות לקיים עימנו שיחה חשובה זו בימים הקשים שעוברים על כולנו.

עוד על גשה דורג'י דמדול ניתן לקרוא באתר.

כאמור, המפגש המקוון יתקיים ביום שישי 24.11.23 בשעה 10:30 (שעון ישראל).

אנו מבקשים מכם להצטרף לפגישה כעשר דקות לפני מועדה הרשמי כדי שנוכל להתחיל את המפגש בשעה המיועדת.

המפגש יתקיים באמצעות אפליקציית הזום בלינק הבא:

https://us02web.zoom.us/j/81569678658

Meeting ID: 815 6967 8658
Passcode: dorji

כולנו מוזמנים!

ניתן גם לצפות בשיחה דרך יוטיוב ע"י כניסה לערוץ היוטיוב של ידידי הדהרמה.

ברוח המסורת הבודהיסטית, כל המארגנים פועלים בהתנדבות מלאה ואינם מקבלים כל שכר. לכל הרוצים, ניתן לתת תרומה (דאנה) כפי יכולתכם ומתוך רצון ונדיבות הלב. תרומותיכם תופנינה לפעילות העמותה.

את התרומה ניתן לבצע באמצעות האתר המאובטח Paypal ע"י לחיצה על Create an Account ומילוי פרטי כרטיס האשראי. אם ברצונכם לקבל קבלה עבור הדאנה, אנא הקפידו בעת ביצוע התשלום בפייפאל לרשום את שמכם ואת הכתובת המלאה למשלוח.

תרמו עכשיו לידידי הדהרמה וסייעו לנו להמשיך בפעילות! ניתן לתרום בהעברה בנקאית לזכות ידידי הדהרמה, בנק הפועלים סניף היצירה 459, חשבון 11197 - ולציין את מטרת ההעברה ** או ללחוץ על כפתור הפייפאל תרומה עבור ידידי הדהרמה דרך פייפאל

כמו כן ניתן לעשות העברה בנקאית לזכות ידידי הדהרמה, בנק הפועלים סניף היצירה 459, חשבון 11197.​

חומרי עיון לאירוע זה

טקסטים (0)
וידאו (0)
אודיו (0)
תמונות (0)

ספרייה ולימוד

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

"למלא את הלב בחמלה"

כבוד הדלאי לאמהּ ה-14  

ספרו של כבוד הדלאי לאמה - "למלא את הלב בחמלה", המראה לנו כיצד החמלה יכולה להיות מקור בלתי נדלה של אושר בחיינו. למידע נוסף ורכישה