פסיכולוגיה בודהיסטית

שיחת דהרמה:בודהיזם וחיי משפחה – הטמעת עקרונות הדהרמה במערכות יחסים ובהורות

שיחת דהרמה עם רטנה ואג'רה רינפוצ'ה,  יום חמישי 7 במאי 2015, 18:00-21:00 

בסמינר הקיבוצים , תל אביב

בודהיזם וחיי המשפחה –

הטמעת עקרונות הדהרמה במערכות יחסים ובהורות

 

לרובינו חיים מאתגרים של משפחתיות, זוגיות , הורות , קריירה וכד' ואנו שואפים לשלב באורח חיים זה את  עקרונות ותרגול הדהרמה.  בפנינו הזדמנות נדירה לפגוש מורה רוח בודהיסטי שהינו גם בעל משפחה. בקהוֹנדוּנג רטנה ווג'רה רינפוצ'ה, מאסטר בודהיסטי בולט במסורת הסאקיה, אינו רק מנהיג ומורה רוח בודהיסטי; הוא גם בעל משפחה ואב לשלושה. מעמדו זה מקנה לו אפשרות לחוות ממקור ראשון ולהבין לעומקם את האתגרים שרבים מאתנו עומדים בפניהם – ההתמודדות היומיומית של ניהול התפקידים הארציים השונים שלנו יחד עם תרגול רוחני.

רינפוצ'ה יחלוק אתנו את חוויותיו, הידע שלו ותובנותיו באשר לאופן בו נוכל להטמיע את עקרונות הדהרמה בחיי המשפחה – במערכות יחסים ובהורות.

                                                                                                                         Ratna_Vajra_Rinpoche_family

המפגש יתנהל בשפה האנגלית והוא מתקיים בשיתוף פעולה של קבוצות הדהרמה בישראל – עמותת תובנה, בית ספר פסיכו-דהרמה בקמפוס ברושים, בודהיזם בישראל וכמובן עמותת ידידי הדהרמה. 

♦♦♦

ברוח המסורת הבודהיסטית, פועלים המורה וכן הצוות המארגן בהתנדבות, ואינם מקבלים כל שכר. גם ההשתתפות בכל הפעילויות הינה על בסיס תרומה- דאנה.

תרומותיכם, שתיאספנה בתום הפעילות, מיועדות לכיסוי ההוצאות הארגוניות וביקור המורה

להרשמה לחצו כאן

חומרי עיון לאירוע זה

אודיו (0)
תמונות (0)

ספרייה ולימוד

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

"להגיע להארה"

כבוד הדלאי לאמהּ ה-14  

"להגיע להארה" הוא ספר חשוב ומהותי בו פורש בפנינו הדלאי לאמה, בדרך בהירה ומעשית, את שלבי התרגול הרוחני בדרך להשגת מצב ההארה שלמה, מצב תודעה שהוא הרמה הגבוהה ביותר של ההתפתחות הרוחנית. למידע נוסף ורכישה