הַנָּזִיר אנטוניו סאטה

הנסיון העשיר של אנטוניו כמתרגל בודהיסטי במשך כ – 30 שנים, בשילוב עם חוש ההומור שלו והאופי החם והנעים שלו, הופכים אותו למורה מצוין, סבלני וקשוב לצרכים של התלמידים. איכויות אלו הופכות אותו למורה מוערך ומבוקש מאוד ברחבי העולם.

הַנָּזִיר אנטוניו סאטה

הנזיר אנטוניו סאטה (Antonio Sata) נולד באיטליה ב-1956. הוא התוודע לבודהיזם הטיבטי לראשונה במכון לאמה צונקפה בפומאיה. לאחר שפגש את לאמה ישה ולאמה זופה באיטליה – הפך לנזיר ב-1979.

אנטוניו למד בודהיזם וטיבטית אצל מורים שונים. בין השאר למד 4 שנים במרכז CHOELING בשוויצריה עם גשה ראבטן (Rabten) ו-4 שנים במנזר נלנדה עם גשה ג'מפה טצ'וק (Jampa Techok). מאז 1991 חי אנטוניו באוסטרליה. תחילה לימד במכון ווג'ראיאנה בסידני ואח"כ במכון צ'נרזיג. במהלך 5 השנים האחרונות מתמקד אנטוניו בהעברת קורסים של ויפאסנה ובהוראת הבסיס של בודהיזם בזרם המהאיינה. מלבד אוסטרליה, הוא גם לימד בניו-זילנד, איטליה, הודו, נפאל וישראל. מדי שנה הוא מלמד קורס ויפאסנה במשך חודש בבודגאיה בהודו וברוסיה.

אנטוניו פיתח שיטת לימוד יחודית אשר משלבת את תירגול הויפאסנה בהתאם למסורת התראוודה ביחד עם תרגול המהאיינה לפי המסורת של הבודהיזם הטיבטי. הסדנאות שלו מבוססות על מדיטציה, מודעות עצמית והעמקת הריכוז, עם דגש רב על הבנת התודעה.

 

 

תמונות

לכל התמונות של המורה (3) »

המורה בספריית המדיה

הקורסים הבאים

לרשימת קורסי העבר של המורה »
ברוח המסורת הבודהיסטית, המורה, וכן הצוות המארגן פועלים בהתנדבות מלאה ואינם מקבלים כל שכר. גם ההשתתפות בקורס זה הינה על בסיס תרומה (דאנה) וללא ציון סכום מוגדר, כדי לאפשר לכל הרוצים להשתתף בקורס לעשות זאת בשמחה ולתרום כפי יכולתם ומתוך רצון ונדיבות הלב.
תרומותיכם, אותן ניתן לעשות בכל עת הן לפני השיעור והן לאחריו, מיועדות לכיסוי כל ההוצאות הארגוניות ולמתן דאנה כהוקרת תודה למורה.
All our activities are organized by volunteers and are offered without any price tag attached. Yet there are some costs to cover and for that we are asking for your donations.
All remaining donations after covering the costs will be offered to the precious teacher.

ספרייה ולימוד

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

"טיפוח הפוטנציאל האנושי"

ג'טסונמה טנזין פאלמו  

בספרה "טיפוח הפוטנציאל האנושי" (שש השלמויות) מעניקה לנו ג'טסונמה טנזין פאלמו מבט רחב על האימון הבודהיסטי מעבר לישיבה על הכרית. ספרה הינו תרגום הקורס שנתנה בישראל ב-2006. למידע נוסף ורכישה