הַנָּזִיר אנטוניו סאטה

הנסיון העשיר של אנטוניו כמתרגל בודהיסטי במשך כ – 30 שנים, בשילוב עם חוש ההומור שלו והאופי החם והנעים שלו, הופכים אותו למורה מצוין, סבלני וקשוב לצרכים של התלמידים. איכויות אלו הופכות אותו למורה מוערך ומבוקש מאוד ברחבי העולם.

הַנָּזִיר אנטוניו סאטה

הנזיר אנטוניו סאטה (Antonio Sata) נולד באיטליה ב-1956. הוא התוודע לבודהיזם הטיבטי לראשונה במכון לאמה צונקפה בפומאיה. לאחר שפגש את לאמה ישה ולאמה זופה באיטליה – הפך לנזיר ב-1979.

אנטוניו למד בודהיזם וטיבטית אצל מורים שונים. בין השאר למד 4 שנים במרכז CHOELING בשוויצריה עם גשה ראבטן (Rabten) ו-4 שנים במנזר נלנדה עם גשה ג'מפה טצ'וק (Jampa Techok). מאז 1991 חי אנטוניו באוסטרליה. תחילה לימד במכון ווג'ראיאנה בסידני ואח"כ במכון צ'נרזיג. במהלך 5 השנים האחרונות מתמקד אנטוניו בהעברת קורסים של ויפאסנה ובהוראת הבסיס של בודהיזם בזרם המהאיינה. מלבד אוסטרליה, הוא גם לימד בניו-זילנד, איטליה, הודו, נפאל וישראל. מדי שנה הוא מלמד קורס ויפאסנה במשך חודש בבודגאיה בהודו וברוסיה.

אנטוניו פיתח שיטת לימוד יחודית אשר משלבת את תירגול הויפאסנה בהתאם למסורת התראוודה ביחד עם תרגול המהאיינה לפי המסורת של הבודהיזם הטיבטי. הסדנאות שלו מבוססות על מדיטציה, מודעות עצמית והעמקת הריכוז, עם דגש רב על הבנת התודעה.

 

 

תמונות

לכל התמונות של המורה (3) »

המורה בספריית המדיה

הקורסים הבאים

לרשימת קורסי העבר של המורה »

ספרייה ולימוד

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

"כיצד לראות את עצמך כפי שהנך באמת"

כבוד הדלאי לאמהּ ה-14  

בספרו "כיצד לראות את עצמך כפי שהנך באמת" מדריך אותנו כבוד הדלאי לאמה כיצד לראות את עצמנו כפי שאנו באמת, על מנת שנוכל להתחיל ליצור את העולם שבו נרצה לחיות. למידע נוסף ורכישה