דף ביקור מורה

ג'טסונמה טנזין פאלמו בישראל, מאי 2018

אנחנו שמחים לבשר כי טנזין פאלמו תגיע לביקור נוסף בארץ בתאריכים 24.5.18 – 27.5.18 בהזמנת ידידי הדהרמה.

ג'טסונמה טנזין פאלמו (Jetsunma Tenzin Palmo)  אחת הנשים המערביות הראשונות שלקחו את נדרי הנזירות במסורת הטיבטית. שש שנים שהתה בקהילה של קמטרול רינפוצ'ה בצפון הודו, ובסיומן החלה לתרגל באופן אינטנסיבי יותר למרגלות הרי ההימלאיה, בלאהול. טנזין פאלמו שהתה שם במנזר קטן במשך שנים אחדות, ובילתה את חודשי החורף הארוכים בריטריט. לאחר מכן חיפשה מקום מבודד יותר ותנאים טובים יותר לתרגל, ומצאה בקרבת מקום מערה שבה תרגלה במשך 12 שנה. בשלוש השנים האחרונות במערה היא תרגלה בבידוד מוחלט. על תקופה זו ועל חייה נכתב בספר "מערה בשלג".

לקראת ביקורה הקודם של ג'טסונמה בישראל בשנת 2015, עמותת ידידי הדהרמה הוציאה לאור את הספר 'טיפוח הפוטנציאל האנושי' , שהינו תרגום ועיבוד של בעז עמיחי לקורס שלימדה בנושא שש האיכויות.

מהדורה שנייה של הספר הודפסה לאחר שהמהדורה הראשונה אזלה. ניתן יהיה לרכוש את הספר באירועים המתוכננים.

במהלך ביקורה מתוכנן קורס אחד:

♦ שישי – שבת | 25-26 במאי | קיבוץ שפיים | ללא לינה | סדנת מדיטציה ולימוד. ניתן

"החותם הגדולההישגים הנעלים של מהאמודרה" (The Supreme Siddhi of Mahamudra)  ההרשמה נסגרה

בנוסף תתקיים הרצאה:

♦ חמישי | 24 במאי | אולם סמולרש (אונ' תל אביב) | הרצאה פומבית

ההרצאה מאורגנת ע"י פסיכודהרמה וכל ההכנסות קודש לפרוייקט 'שותפים למסע'. לפרטים לחצו כאן. עדיין ניתן לקנות כרטיסים

 

ברוח המסורת הבודהיסטית, המורה, וכן הצוות המארגן פועלים בהתנדבות מלאה ואינם מקבלים כל שכר. גם ההשתתפות בקורס זה הינה על בסיס תרומה (דאנה) וללא ציון סכום מוגדר, כדי לאפשר לכל הרוצים להשתתף בקורס לעשות זאת בשמחה ולתרום כפי יכולתם ומתוך רצון ונדיבות הלב.
תרומותיכם, אותן ניתן לעשות בכל עת הן לפני השיעור והן לאחריו, מיועדות לכיסוי כל ההוצאות הארגוניות ולמתן דאנה כהוקרת תודה למורה.
All our activities are organized by volunteers and are offered without any price tag attached. Yet there are some costs to cover and for that we are asking for your donations.
All remaining donations after covering the costs will be offered to the precious teacher.

חומרי עיון לאירוע זה

טקסטים (0)
וידאו (0)
אודיו (0)
תמונות (0)

ספרייה ולימוד

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

"למלא את הלב בחמלה"

כבוד הדלאי לאמהּ ה-14  

ספרו של כבוד הדלאי לאמה - "למלא את הלב בחמלה", המראה לנו כיצד החמלה יכולה להיות מקור בלתי נדלה של אושר בחיינו. למידע נוסף ורכישה