דף ביקור מורה

כבוד סאקיה טריזין ה-42 בישראל!

For English press here

אנו נרגשים לבשר על ביקורו של כבוד סאקיה טריזין ה-42 בישראל! 

כבוד סאקיה טריזין ה-42, רטנה ואג'רה רינפוצ'ה, נחשב לאחד ממחזיקי השושלת המוערכים והמוסמכים ביותר של מסורת הסאקיה, המסורת השנייה בהיסטוריית הבודהיזם הטיבטי.

בתחילת שנת 2017 קיבל רטנה ואג'רה רינפוצ'ה מאביו ומורה השורש שלו את תפקיד הנהגת מסורת הסאקיה, והוא מונה לתפקיד סאקיה טריזין ה-42 – כלומר, המחזיק בכס שושלת הסאקיה.

כבוד סאקיה טריזין מלמד ומעניק השראה לתלמידי דהרמה מכל העולם באמצעות חכמתו, פשטותו הכובשת, צניעותו וכנותו. הוא נודע בלמדנותו הרבה ובבהירות הרצאותיו, ומציג את תורת הבודהה באופן האותנטי ביותר תוך שמירה על טהרת המסורות הבודהיסטיות.

עוד על כבוד סאקיה טריזין ה-42 – ניתן לקרוא כאן.

על מסורת הסאקיה – ניתן לקרוא כאן.

כיצד ממונה סאקיה טריזין? – נא קראו כאן.

♦♦♦

כבוד סאקיה טריזין ה-42 יבקר ויילמד בישראל כאורח ידידי הדהרמה בין התאריכים 6 – 12 במארס 2019.

במסגרת ביקורו הקצר הוא יילמד קורס סופ"ש אחד בקיבוץ לוחמי הגטאות, ולאחריו הרצאה ומפגש דהרמה פתוח לקהל באוניברסיטה העברית בירושלים.

כבוד סאקיה טריזין ה-42 יילמד באנגלית.

♦♦♦

ברוח המסורת הבודהיסטית, המורה וכן הצוות המארגן פועלים בהתנדבות ואינם מקבלים כל שכר. גם ההשתתפות בקורסים אלו זה הינה על בסיס תרומה (דאנה).

תרומותיכם, שתיאספנה בתום הפעילות, מיועדות לכיסוי כל ההוצאות הארגוניות ולמתן דאנה כהוקרת תודה למורה.

*

ההרשמה נסגרה.

ברוח המסורת הבודהיסטית, המורה, וכן הצוות המארגן פועלים בהתנדבות מלאה ואינם מקבלים כל שכר. גם ההשתתפות בקורס זה הינה על בסיס תרומה (דאנה) וללא ציון סכום מוגדר, כדי לאפשר לכל הרוצים להשתתף בקורס לעשות זאת בשמחה ולתרום כפי יכולתם ומתוך רצון ונדיבות הלב.
תרומותיכם, אותן ניתן לעשות בכל עת הן לפני השיעור והן לאחריו, מיועדות לכיסוי כל ההוצאות הארגוניות ולמתן דאנה כהוקרת תודה למורה.
All our activities are organized by volunteers and are offered without any price tag attached. Yet there are some costs to cover and for that we are asking for your donations.
All remaining donations after covering the costs will be offered to the precious teacher.

חומרי עיון לאירוע זה

טקסטים (0)
וידאו (0)
אודיו (0)
תמונות (0)

ספרייה ולימוד

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

"מעבר לדת"

כבוד הדלאי לאמהּ ה-14  

כבוד הדלאי לאמה פורש בספרו תוכנית פורצת דרך הפונה גם אל מיליוני האנשים שאינם רואים בעצמם חלק משום מסורת דתית אך עדיין כמהים לחיים שיש בהם סיפוק רוחני ועשייה למען עולם טוב יותר. למידע נוסף ורכישה