דף ביקור מורה

צנשאב סרקונג רינפוצ'ה בישראל, יוני 2023

נרגשים להודיע על ביקורו הקרוב בישראל של צנשאב סרקונג רינפוצ'ה!

צנשאב סרקונג רינפוצ'ה – גלגולו של אחד משבעת מאסטרי ההתדיינויות עם הדלאי לאמה ה-14 – הינו מורה מרתק, חכם וחריף, ואנחנו שמחים על שניאות לבקר וללמד אותנו שוב.

רינפוצ'ה יגיע לישראל לביקור בן שבועיים בחודש יוני 2023, בין התאריכים 13-27.6.23, יילמד בשני סופי שבוע ויקיים פעילויות נוספות אחרות:

סיפור החלום ממלא המשאלות – קורס סופ"ש (כולל לינה) בנס עמים, חמישי-שבת 15-17.6.23. לפרטים לחצו כאן.

מה המשמעות של אימון התודעה בבודהיזם? – מפגש ערב ביודפת, ראשון 18.6.23. לפרטים לחצו כאן.

עולם ומלואו בארבע שורות – מפגש ערב בתל אביב, שלישי 20.6.23. לפרטים לחצו כאן.

החיפוש אחר האושר – קורס סופ"ש (ללא לינה) בכפר מונאש, שישי ושבת 23-24.6.23. לפרטים לחצו כאן.

עוד חודש, עוד שנה – כוונה והתכוונות בחיי היומיום – מפגש ערב בהרצליה, שני 26.6.23. לפרטים לחצו כאן.

לעדכונים נוספים – אנא עקבו באתר ובדף זה.

צנשאב סרקונג רינפוצ'ה (Tsenshab Serkong Rinpoche) נולד בשנת 1984 בספיטי, הודו. כבר בהיותו בן שנתיים וחצי הוא הוכר ע"י כבוד הדלאי לאמה כגלגולו של קיאבג'יי צנשאב סרקונג טוגסיי רינפוצ'ה, שהיה אחד משבעת ממאסטרי ההתדיינויות עם הדלאי לאמה.

צנשאב סרקונג רינפוצ'ה קיבל את הכשרתו הבודהיסטית במנזר גאנדן ג'נגצה בדרום הודו. אחרי שהחליט להמשיך את התמסרותו לדהרמה שלא כנזיר הוא המשיך את לימודיו במכון לדיאלקטיקה בודהיסטית בדהרמסאלה.

צנשב סרקונג רינפוצ'ה

צנשב סרקונג רינפוצ'ה

בעצתו של כבוד הדלאי לאמה סיים צנשאב סרקונג רינפוצ'ה שלוש שנים אינטנסיביות של לימוד אנגלית בקנדה, והוא רואה זכות לעצמו לשאת במחוייבויותיו של קיאבג'יי צנשאב סרקונג טוגסיי רינפוצ'ה, לסייע וללמד ככל שיינתן.

רינפוצ'ה מלמד בהודו ובאירופה תוך שהוא משלב את ניסיונו בלימוד ובתרגול הבודהיסטי עם היכרותו את העולם המערבי. לימודיו שופעי חוכמה, חן והומור והם מרתקים ביותר. הוא ביקר בישראל לראשונה באוגוסט 2018, וזהו ביקורו השני.

פרטים נוספים על רינפוצ'ה ניתן לקרוא באתר – כאן

 

חומרי עיון לאירוע זה

טקסטים (0)
וידאו (0)
אודיו (0)
תמונות (0)

ספרייה ולימוד

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

"להגיע להארה"

כבוד הדלאי לאמהּ ה-14  

"להגיע להארה" הוא ספר חשוב ומהותי בו פורש בפנינו הדלאי לאמה, בדרך בהירה ומעשית, את שלבי התרגול הרוחני בדרך להשגת מצב ההארה שלמה, מצב תודעה שהוא הרמה הגבוהה ביותר של ההתפתחות הרוחנית. למידע נוסף ורכישה