הַנְּזִירָה סַנגייֶה קאדרו

לנזירה סַנגייֶה קאדרו (Ven. Sangye Khadro) יכולת מיוחדת לתרגם את הדהרמה לחיים המודרניים, תוך התאמתה למציאות היומיומית. בשל כך הפכה לאחת המורות הבודהיסטיות הנבחרות והמבוקשות ביותר. הספר שכתבה “How To Mediate” הפך לרב מכר (יותר מ – 14 מהדורות) ולאבן יסוד בהוראת מדיטציות לפי מסורת הבודהיזם הטיבטי. הנזירה סַנגייֶה קאדרו היא נזירה במסורת הטיבטית מעל ל – 25 שנה.

הַנְּזִירָה סַנגייֶה קאדרו

הנזירה סַנגייֶה קאדרו נולדה כקתלין מקדונלד בקליפורניה ב-1952, והשתתפה בקורסים הראשונים שלה בבודהיזם בדהרמסאלה, הודו, ב-1973. היא הוסמכה כנזירה בודהיסטית במנזר קופאן, נפאל, ב-1974. היא למדה בודהיזם ממספר מורים כמו לאמה זופה רינפוצ'ה, לאמה טובטן ישה, כבוד הדלאי לאמה, גשה נגוונג דהרגיי וגשה ג'מפה טגצ'וג, ובמספר מדינות כמו הודו, נפאל, אנגליה, צרפת ואוסטרליה.

לבקשת מוריה, החלקה סאנגייה קאדרו ללמד ב-1979, בעת שגרה באנגליה, ומאז לימדה בארצות רבות מסביב לעולם, ובכלל זה במרכז הבודהיסטי אמיטבהה בסינגפור, במשך 11 שנים. ב-1988 סאנגייה קאדרו לקחה על עצמה את נדרי הנזירות המלאים.

 

תמונות

לכל התמונות של המורה (7) »

המורה בספריית המדיה

הקורסים הבאים

לרשימת קורסי העבר של המורה »

ספרייה ולימוד

מולטימדיה

Discovering Buddhism Module 1 - Mind and its Potential

צפה והקשב לעוד:

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

"להגיע להארה"

כבוד הדלאי לאמהּ ה-14  

"להגיע להארה" הוא ספר חשוב ומהותי בו פורש בפנינו הדלאי לאמה, בדרך בהירה ומעשית, את שלבי התרגול הרוחני בדרך להשגת מצב ההארה שלמה, מצב תודעה שהוא הרמה הגבוהה ביותר של ההתפתחות הרוחנית. למידע נוסף ורכישה