גשה דורג'י דמדול בישראל, יולי 2018

אנו שמחים לבשר כי גשה דורג'י דמדול, אחד מהמורים הבודהיסטיים המעמיקים והרהוטים, יגיע גם השנה לביקור נוסף בישראל!

גשה דמדול כיהן מאז שנת 2005 כמתורגמנו הרשמי של כבוד הדלאי לאמה.  dorji damdul 6
גשה לה משמש בשנים האחרונות כמנהל בית טיבט בדלהי, מרכז תרבות ולימוד מיסודו של כבוד הדלאי לאמה. הוא נושא הרצאות ומעביר קורסי פילוסופיה וריטריטי מדיטציה הן בבית טיבט והן במקומות אחרים ברחבי הודו ובעולם.
גשה דמדול מוכר כמורה מדהים שקנה לו תלמידים רבים מרחבי העולם הנוהרים במיוחד לשיעוריו. הוא רהוט, שיטתי, מערב את תלמידיו במהלך השיעורים, מנהל איתם דיאלוג המעמיק את תובנותיהם, והסבריו מפשטים ומנגישים אף נושאי לימוד קשים וסבוכים.
את כל זאת הוא עושה בהומור ובאנושיות חמה, תוך מעורבות רבה בכל מהלך הקורסים.
פרטים נוספים ניתן לקרוא באתר – כאן
♦♦♦
גשה דורג'י דמדול ישהה וילמד בישראל בין התאריכים 9.7.18 – 29.7.18.

במסגרת הביקור ילמד גשה דמדול מספר קורסים במרכז הארץ ובצפונה בשפה האנגלית .

שישי שבת 13-14/7/18 בכפר מונאש, ללא לינה. The Practice of Four Mindfullnesses: Tackling Painful Emotions – תרגול ארבעת היסודות של הקשיבות (מיינדפולנס): התמודדות עם רגשות עוכרים

שלישי – שבת 17-21/7/18 בקיבוץ יחיעם.  Bodhicitta Retreat – בודהיצ'יטה – תודעת ההארה

יום שלישי 24/7/18 מפגש דהרמה בקמפוס ברושים בתל אביב.  Quantum Physics and Buddhist Philosophy on the Ontological Reality – תורת הקוונטים והפילוסופיה הבודהיסטית על טבע המציאות. המפגש במסגרת שיתוף פעולה והשתתפות קבוצות הדהרמה השונות.

חמישי – שבת 26-28/7/18 בקיבוץ יחיעם. Dose of Emptiness: The Panacea for all challenges of Lifefrom Arya Nagarjuna’s (Chapter 24) Fundamental Wisdom of the Middle Way. הריקות – תרופת הפלא לכל הקשיים והאתגרים בחיינו. פרק 24 מתוך החוכמה הבסיסית של דרך האמצע, אריא נגרג'ונה. ההרשמה נסגרה

♦♦♦

ברוח המסורת הבודהיסטית, המורה וכן הצוות המארגן פועלים בהתנדבות ואינם מקבלים כל שכר. גם ההשתתפות בקורסים אלו זה הינה על בסיס תרומה (דאנה).

תרומותיכם, שתיאספנה בתום הפעילות, מיועדות לכיסוי כל ההוצאות הארגוניות ולמתן דאנה כהוקרת תודה למורה.

 

 

ברוח המסורת הבודהיסטית, המורה, וכן הצוות המארגן פועלים בהתנדבות מלאה ואינם מקבלים כל שכר. גם ההשתתפות בקורס זה הינה על בסיס תרומה (דאנה) וללא ציון סכום מוגדר, כדי לאפשר לכל הרוצים להשתתף בקורס לעשות זאת בשמחה ולתרום כפי יכולתם ומתוך רצון ונדיבות הלב.
תרומותיכם, אותן ניתן לעשות בכל עת הן לפני השיעור והן לאחריו, מיועדות לכיסוי כל ההוצאות הארגוניות ולמתן דאנה כהוקרת תודה למורה.
All our activities are organized by volunteers and are offered without any price tag attached. Yet there are some costs to cover and for that we are asking for your donations.
All remaining donations after covering the costs will be offered to the precious teacher.

חומרי עיון לאירוע זה

טקסטים (0)
וידאו (0)
אודיו (0)
תמונות (0)

ספרייה ולימוד

ספרים בהוצאת ידידי הדהרמה

"להגיע להארה"

כבוד הדלאי לאמהּ ה-14  

"להגיע להארה" הוא ספר חשוב ומהותי בו פורש בפנינו הדלאי לאמה, בדרך בהירה ומעשית, את שלבי התרגול הרוחני בדרך להשגת מצב ההארה שלמה, מצב תודעה שהוא הרמה הגבוהה ביותר של ההתפתחות הרוחנית. למידע נוסף ורכישה